Новини Таращанщини

«З любов'ю до дітей»

Опубліковано: 17-1-2020

Новий рік, Різдво Христове – найбажаніші та найтепліші календарні свята, які знають, люблять, з нетерпінням чекають дорослі та діти.

Відповідно до обласної Комплексної програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» у період святкування Дня святого Миколая, новорічних та  різдвяних свят Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада, служба у справах дітей та сім'ї  Київської обласної державної адміністрації традиційно проводять  обласну благодійну акцію «З любов'ю до дітей». Мета акції - привітання дітей, які за станом здоров'я не мають фізичної можливості взяти участь у святкових новорічних програмах.

Привітати  дітей зі святом за місцем їхнього проживання, завітали працівники служби у справах дітей та сім'ї Таращанської райдержадміністрації та Таращанського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді та старшокласники Таращанського академічного ліцею «Ерудит».   

І яке ж свято без подарунків?!

В рамках проведення означеної акції шановні гості  вручили дітям  подарунки  та іграшки, побажали процвітання родині, здоров'я і благополуччя усім її членам!

 

 

 

 

 

   


детальніше...

«Різдвяні дзвони»

Опубліковано: 17-1-2020

На виконання доручення голови Київської обласної державної  адміністрації «Щодо організації  та проведення святкування Дня святого Миколая, новорічних  та різдвяних свят», відповідно до обласної комплексної  Програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна», затвердженої рішенням Київської обласної ради,  3 січня 2020 року для патронатних, прийомних та багатодітних сімей, для дитячих будинків сімейного типу, з метою популяризації сімейних форм виховання, було проведено обласний захід  «Різдвяні дзвони».

Під час заходу проведено урочистий та святковий концерт,  сім’ї показали сімейні традиції і таланти, поділилися своїми досягненнями, зустрілися з представниками влади та громадських організацій.   

Привітали учасників заходу заступник голови Київської ОДА Олег Торкунов, начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА Наталія Онопрієнко-Капустіна та вручили відзнаки і цінні подарунки .

Даний захід відвідала  прийомна сім'я з м. Тараща Кот Ольги Вікторівни та Володимира Олександровича з трьома прийомними  дітьми.

Київською обласною державною адміністрацією оголошено подяку іншим чотирьом  прийомним сім'ям Таращанського району, а саме: прийомній сім'ї Вернидубів  Надії Георгіїни та Сергія Анатолійовича,  прийомній сім'ї Домотенків Валентини Володимирівни та Дмитра Яковича, прийомній сім'ї Кирієнко Галини Петрівни, прийомній сім'ї Михайлівських Віри Дмитрівни та Віктора Петровича. У проведеному заході  дані сім'ї участі не приймали в силу різних причин. Цінні подарунки від імені  Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради  та служби у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації їм були вручені безпосередньо за місцем  проживання спеціалістами служби у справах дітей та сім'ї Таращанської райдержадміністрації та Таращанського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді.

 


детальніше...

Обговорено ряд питань по організації оплачуваних громадських робіт

Опубліковано: 17-1-2020

17 січня в приміщенні Таращанської районної філії Київського ОЦЗ відбулася робоча зустріч завідувача сектору взаємодії з роботодавцями Тетяни Бурими з головним бухгалтером сільської ради с. Велика Березянка Наталією Чавою.

У ході зустрічі було обговорено ряд питань по організації оплачуваних громадських робіт, спрямованих на екологічний захист навколишнього середовища території села, передбачено кошти на дані роботи на 2020 рік. Домовлено про укомплектування робочих місць на ОГР у майбутньому особами, які перебувають в районній службі зайнятості з пошуку роботи.

 

 

 

 


детальніше...

Робоча зустріч

Опубліковано: 17-1-2020

17 січня директор Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергій Лола провів робочу зустріч із підприємцем Василем Халамейдою, який займається виробництвом виробів із деревини у селі Кислівка Таращанського району.

Дана зустріч була проведена під час робіт, спрямованих на екологічний захист навколишнього середовища, а саме вирубка заростей на прибережній зоні за власною ініціативою підприємця.

У ході зустрічі було обговорено ряд питань, що становлять взаємні інтереси, а саме: презентовано послуги, що надаються службою зайнятості, обговорено питання професійного навчання на робітничі професії осіб, які перебувають в службі зайнятості з пошуку роботи під замовлення роботодавця, питання легалізації зайнятості, питання організації тимчасових робіт та надано роботодавцю консультацію про отримання компенсації ЄСВ у зв’язку з працевлаштуванням на новостворені робочі місця осіб із числа безробітних.

У підсумку зустрічі було домовлено про можливе навчання осіб під замовлення роботодавця та укомплектування на новостворені робочі місця особами із числа безробітних, які перебувають на обліку в Таращанській районній службі зайнятості.


детальніше...

Інститут консультанта роботодавця – новий сервіс державної служби зайнятості

Опубліковано: 17-1-2020

Починаючи з 01 січня 2020 року в роботу всіх центрів зайнятості/філій державної служби зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Завданням Інституту «Консультант роботодавця» є побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик.

Всім роботодавцям надаються індивідуальні послуги з урахуванням виду економічної діяльності, специфіки роботи та чисельності працюючих, а також особливостей розвитку локальних ринків праці.

Впровадження державною службою зайнятості інституту консультанта роботодавця дозволить:

  • ефективно вирішити проблему “кадрового голоду”;
  • підвищити зацікавленість громадян працювати легально на українських підприємствах;
  • налагодити комунікацію з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів;
  • підвищити швидкість закриття вакансій;
  • оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами;
  • надавати спеціалізовані послуги роботодавцям за цільовими групами;
  • удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування.

 

 

Шановні роботодавці району! Запрошуємо до співпраці з районною

службою зайнятості!

Звертайтесь за адресою: м. Тараща, вул. Шевченка, 12.

Тел. 04566-5-11-56.


детальніше...

Запобігти. Врятувати. Допомогти

Опубліковано: 17-1-2020

16 січня інспекторським складом Таращанського районного сектору ДСНС було проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» з учнями ЗОШ та ДНЗ "Дзвіночок" с. Володимирівка.
 
Рятувальники провели бесіду щодо дотримання правил поведінки на льоду, правила пожежної безпеки у побуті, особливо під час опалювального сезону, та як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Особливу увагу звернули на тему розпилення небезпечних хімічних речовин в місцях масового перебування людей, довели до відома, що хімічні речовини категорично заборонено приносити в навчальні заклади та місця з масовим перебуванням людей. У разі виникнення надзвичайної ситуації застосовувати засоби захисту органів дихання та провести швидку евакуацію. 
 
Наприкінці заходу кожна дитина, збагатившись необхідними знаннями, отримала від рятувальників листівки на протипожежну тематику.


детальніше...

Проведено перевірку Київського обласного державного навчально-курсового комбінату розташованого в м. Тараща

Опубліковано: 15-1-2020

15 січня  інспекторським складом Таращанського районного сектору ДСНС та представників районної газети «Таращанський край» проведено позапланову перевірку Київського обласного державного навчально-курсового  комбінату розташованого в м. Тараща.
 
Під час заходу рятувальники звертали особливу увагу на евакуаційні шляхи і виходи, плани евакуації, належний стан та працездатність вогнегасників, технічний стан систем пожежної сигналізації та оповіщення.
 
Також було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням.
 
Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення. З працівниками навчального закладу було проведено протипожежний інструктаж.
 


детальніше...

Дорогі таращани та гості міста!

Опубліковано: 14-1-2020

Запрошуємо вас долучитися до відзначення третього свята різдвяного циклу - Хрещення Господнього. Водосвяття відбудеться 19 січня після вранішніх богослужінь у храмах міста й району біля ставу Карась у заплаві річечки Глибічок о 13.00 год.

Запрошуємо на святкове дійство.

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Навчання підростаючого покоління

Опубліковано: 14-1-2020

Навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності - є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Тож, щодня фахівці ДСНС проводять для дітей різного віку цікаві заходи та бесіди з питань пожежної безпеки, а також влаштовують громадські акції Запобігти! Врятувати! Допомогти!
 
Для того, щоб майбутнє покоління знало, як діяти в умовах надзвичайної ситуації, 13 січня фахівці Таращанського РС ГУ ДСНС України у Київській області завітали до  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 в м. Тараща, де розповіли учням про те, до чого можуть призвести ігри з вогнем та незнайомими предметами. Фахівці Служби порятунку привели дітям приклади з власної практики, пояснюючи, з яких саме причин сталася та чи інша надзвичайна подія, і як їй можна було б запобігти. 
 
Школярі завжди слухають розповіді рятувальників з неабиякою цікавістю. Як зазначають вчителі, рівень знань правил безпеки у дітей після таких уроків підвищується в рази. А це означає що і ризик для підростаючого покоління потрапити у халепу відповідно зменшується.


детальніше...