Новини Таращанщини

Cпівробітники ДСНС нагадали громадянам про правила пожежної безпеки в побуті

Опубліковано: 19-11-2019

19 листопада  рятувальники Таращанського району  провели профілактичне відпрацювання с. Ківшовата

В рамках тижня з основ безпеки життєдіяльності рятувальникки завітали до школярів Ківшоватської  ЗОШ І-ІІІ ступенів та провели бесіди  на актуальні теми в нашій галузі  на початок зимового періоду, а саме: про дотримання правил пожежної безпеки у побуті та як діяти дітям у випадку пожежі, ну і звичайно про правила поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів які можуть бути знайдені в будь-який момент.

Діти були у захваті від нашої зустрічі, обіцяли що будуть дотримуватися правил пожежної безпеки.

Спілкуючись з місцевими жителями, вогнеборці навели людям приклади пожеж, які виникли у домогосподарствах від початку року, розповіли про наслідки пожеж, які можуть статися у разі ігнорування правилами безпеки. Щоб кожна людина знала, як вберегти свій дім від вогню, рятувальники пояснили громадянам правила безпечної експлуатації електрообігрівачів та газових приладів.

Дорослим фахівці ДСНС наголосили про важливість навчання дітей правилам безпеки та роз’яснення малечі про загрозу від ігор з вогнем, користування сірниками і запальничками. Окрім цього, разом із соціальними працівниками рятувальники відвідали помешкання літніх людей, малозабезпечених громадян та багатодітних сімей, яким наголосили про заборону спалювання сухої трави в пожежонебезпечний період.

У ході кожного рейду вогнеборці вручали буковинцям пам’ятні листівки із попереджувальним змістом та основними правилами пожежної безпеки, яких слід постійно дотримуватися у побуті.


детальніше...

Робоча зустріч з директором Таращанського районного центру зайнятості

Опубліковано: 19-11-2019

19 листопада у Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора Сергія Лоли з директором Таращанської автомобільної школи товариства сприяння обороні України Сергієм Горбуненком.

У плідній зустрічі було вияснено, що роботодавець має бажання підібрати особу на заміщення вакансії майстра виробничого навчання у перспективі при наявності вільної вакансії.

При зустрічі роботодавця було проінформовано про послуги, які надає служба зайнятості. Акцентували увагу на питанні організації  роботи тимчасового характеру за рахунок підприємства та укомплектуванням особами із числа безробітних громадян, які перебувають на обліку в районній службі зайнятості.

Результатом зустрічі була домовленість укомплектування майбутньої вакансії особою, яка перебуває на обліку в районній службі зайнятості.

На фото директор Таращанської районної філії КОЦЗ проводить телефонну розмову з потенційним кандидатом на заміщення майбутньої вакансії.

 


детальніше...

Робоча зустріч з директором Таращанського районного центру зайнятості

Опубліковано: 19-11-2019

18 листопада в приміщенні Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора Сергія Лоли з міським головою м. Таращі Валерієм Велієвим.

У ході зустрічі було обговорено широкий перелік питань відповідно до взаємної співпраці між міською радою та районною службою зайнятості. Акцентувалася увага на питанні перспективи організації проведення оплачуваних громадських робіт із екологічного захисту навколишнього середовища та відновленню природних ресурсів по місту на прийдешній 2020 рік.

 

 

 

 

 

 


детальніше...

День відкритих дверей на підприємстві

Опубліковано: 19-11-2019

Керівник Комунального підприємства «Таращаблагоустрій» Таращанської міської ради Анатолій Шелудько повсякчас охоче співпрацює з службою зайнятості, використовуючи при цьому всі вигоди для свого підприємства від такого співробітництва.

Так, 18 листопада 2019 року за попередньою домовленістю керівництва КП «Таращаблагоустрій» з районною службою зайнятості був проведений захід «Презентація роботодавця» («День відкритих дверей на підприємстві»). Дане підприємство займається упорядкуванням та озелененням території міста.

Презентували підприємство директор Анатолій Шелудько та майстер Галина Колісник.

Зустріч пройшла у плідному діалозі між представниками роботодавця та безробітними особами, в тому числі й особами з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, та перебувають на обліку в центрі зайнятості з пошуку роботи, а також особами із числа зайнятого населення та особами, які не перебувають на обліку в службі зайнятості, але виявили бажання знайти роботу.

Галина Сергіївна ознайомила присутніх із професійним складом робітників підприємства, розповіла про специфіку діяльності, умовами праці та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

Також майстер комунального підприємства поінформувала учасників заходу про проведення оплачуваних громадських робіт. Ознайомила слухачів про те, що направлені  безробітні виконують  роботи з екологічного захисту навколишнього середовища, а саме упорядкування паркових зон, зон відпочинку, кладовищ, місць меморіальних поховань, пам'ятників, братських могил, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, вирубування порослі дерев та інших робіт відповідно до переліку видів робіт, які затверджені рішенням місцевого виконкому. Наголосила на те, що оплачувані громадські роботи це не тільки чистота нашого міста, а й тимчасова зайнятість громадян, яка приносить дохід у сім’ї.

Захід «День відкритих дверей на підприємстві» відвідало майже два десятки осіб, які отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

 


детальніше...

Вітання Юрія Шостака з Днем працівників сільського господарства

Опубліковано: 15-11-2019

Шановні аграрії Таращанщини!

Щиро і сердечно вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства.

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаю всім сільським трудівникам Таращанщини міцного здоров’я, радості. Хай в кожній родині панують мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

 

 

З повагою  виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації                                Юрій Шостак


детальніше...

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Опубліковано: 15-11-2019

15 листопада у приміщенні Таращанського державного технічного та економіко-правового колледжу відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства району.

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність із сільським господарством привітали голова Таращанської районної ради Людмила Урожай та заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Злочевський, вони подякували трудівникам району, відзначили основні досягнення аграрного сектору району у 2019 році, а також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва Таращанського району та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства спільними грамотами Таращанської районної державної адміністрації, Таращанської районної ради та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації нагородили кращих представників даної сфери.

Працівників сільського господарства із професійним святом привітав і депутат Київської обласної ради Микола Фурдичка, який крім привітань, окремим представникам галузі вручив відзнаки та грошові винагороди.

Упродовж заходу аграріям нашого краю своє мистецтво дарували учасники художньої самодіяльності району та творча група «Колоритми».

 


детальніше...

Робоча зустріч в Таращанському районному центрі зайнятості

Опубліковано: 14-11-2019

З метою організації та проведення оплачуваних громадських робіт з екологічного захисту навколишнього середовища 14 листопада завідувачем сектору взаємодії з роботодавцями Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості Тетяною Буримою була проведена робоча зустріч із сільським головою с. Северинівка Віктором Сидоренком.

У ході зустрічі обговорювалися питання щодо потреби у залученні безробітних осіб, які перебувають на обліку в районній службі зайнятості з пошуку роботи, для проведення таких робіт.

У результаті було укладено відповідну угоду.

 

 

 

 

 


детальніше...

КОДА ОГОЛОШУЄ СТАРТ КОНКУРСУ НА НАЙКРАЩУ КОНЦЕПЦІЮ ТУРИСТИЧНОГО БРЕНДА КИЇВЩИНИ

Опубліковано: 13-11-2019

До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті особистості, креативні та дизайнерські студії, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості Київської області.

Концепція повинна бути орієнтована як на зовнішнього, так і внутрішнього споживача. Головний приз – всеукраїнське визнання як творця бренду Київщини та контракт у розмірі 250 тисяч гривень (Згідно умов конкурсу, частина премії має бути спрямована на створення брендбуку та виготовлення сувенірної промоатрибутики. Детальніше можна дізнатися у Положенні про конкурс).

Лише три обов’язкові умови, за яких заявку буде допущено до розгляду:

   - Ідея бренду має бути авторською;

   - Заявка містить ескіз логотипу та гасло (українською та англійською мовами) до нього;

   - Заявка містить опис концепції бренду.

Конкурс стартує 11 листопада 2019 року. Заявки приймаються до 23:59 22 листопада 2019 року. Переможця буде оголошено вже 25 листопада. За потреби, переможцю буде надана фахова допомога в розробці брендбука туристичної Київщини, а організатори проведення конкурсу забезпечать якісне та вчасне виробництво предметів сувенірної промоатрибутики.

Надсилайте ваші творчі ідеї на електронну скриньку kyivregionbrand@gmail.com.

У разі виникнення питань звертайтеся за вищевказаним імейлом або телефоном +380663480072 (Віталій).

ПОЛОЖЕННЯ про відкритий творчий конкурс на визначення розробника туристичного бренду і брендбуку для Київської області

Додаток 2 Форма заявки для участі У відкритому творчому конкурсі на розроблення туристичного бренду і брендбуку для Київської області

Додаток 3 Що варто відобразити в бренді?

Додаток 4 Заява

Додаток 5 Бланк оцінювання робіт учасників відкритого творчого конкурсу на визначення розробника бренду і брендбуку для Київської області

Додаток 6 Критерії оцінювання робіт учасників відкритого творчого конкурсу на визначення розробника бренду і брендбуку для Київської області

Додаток 7 Орієнтовне технічне завдання на розробку туристичного брендбуку Київської області, дизайн якого, у відповідності до умов конкурсу, переможець має розробити та надрукувати готовий брендбук накладом у 300 одиниць впродовж двох тижнів з дня оголошення його переможцем


детальніше...

У ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

Опубліковано: 13-11-2019

Справжнє свято української пісні відбулось  12 листопада у Таращанській дитячій музичній школі. Педагоги Храму Мистецтв та їх вихованці подарували гостям атмосферу єднання, масу позитиву і піднесених емоцій, за що їм - величезна вдячність!


детальніше...