Новини Таращанщини

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Таращанській райдержадміністрації

Опубліковано: 24-1-2020

24 січня 2020 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрія Шостака відбулося чергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Таращанській райдержадміністрації. У роботі комісії прийняли участь члени комісії, спеціалісти державних установ ветеринарної медицини Таращанського району, міський та сільський голови, голова Таращанської районної ради УТМР Михайло Коваленко.

Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо профілактики хвороби Нью-Касла та грипу птиці в Таращанському районі, заходів з недопущення занесення та розповсюдження збудника Африканської чуми свиней, профілактики захворювання на сказ тваринами.

Врахувавши інформацію начальника Таращанського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Сергія Котенка із зазначених питань, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Таращанській райдержадміністрації прийняла ряд відповідних рішень щодо здійснення господарських та ветеринарних заходів для недопущення розповсюдження захворюваності тварин і птиці.

Користуючись нагодою, перед присутніми виступив начальник Таращанського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Микола Маслюк, який розповів про ситуацію з пожежами у природних екосистемах та житлових масивах і звернув увагу на необхідності проведення протипожежних заходів в закладах освіти району.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації Юрій Шостак звернувся до сільських голів з проханням сприяти у проведенні весняного призову громадян на строкову військову службу та звернув увагу на важливі фінансові питання.


детальніше...

Запобігти. Врятувати. Допомогти

Опубліковано: 24-1-2020

23 січня працівники Таращанського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області провели Всеукраїнську громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти" з учнями 11-х класів ліцею «Успіх» розташованого в м. Тараща.

Головним завданням акції стало ознайомлення дітей з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника.

Рятувальники звернули увагу дітей на основні правила безпечної поведінки вдома при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли школярів від небезпечних ігор із сірниками й запальничками. Присутні дізналися від рятувальників про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів. Їм розповіли, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб, а також нагадали правила поведінки на кризі. 

 


детальніше...

Запрошуємо до співпраці представників бізнесу!

Опубліковано: 23-1-2020

Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

-отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі - R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;

-отримати інформацію про існуючі українські R&D;

-переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;

-зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;

-налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності продукції та послуг.

Просимо представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності взяти участь в опитуванні.

Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7 . Звертаємо увагу, що опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року.

Контактна особа в Міністерстві освіти і науки України – Двигун Оксана Валеріївна, тел.: 287-82-07; e-mail: dvyhun@mon.gov.ua .

 


детальніше...

Робоча зустріч в рамках обміну досвідом роботи районних служб зайнятості

Опубліковано: 23-1-2020

22 січня 2020 року в Таращанській районній службі зайнятості за попередньою домовленістю директора Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергія Лоли та директора Ставищенської районної філії Київського обласного центру зайнятості Миколи Проценка відбулася робоча зустріч в рамках обміну досвідом роботи районних служб зайнятості.

На заході обговорювалися питання роботи у напрямах організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, пошуку актуальних вакансій у роботодавців району, укомплектування вакансій особами до набуття статусу «безробітного» та інші питання, пов’язані з роботою служби зайнятості.

Під час зустрічі до обговорення був запрошений директор Київського обласного державного навчально-курсового комбінату Олександр Сомов. Так, акцентувалася увага на проведенні навчання робітничих професій осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості з пошуку роботи під замовлення роботодавця на базі навчально-курсового комбінату.

По завершенню зустрічі сторонами домовлено про подальшу співпрацю з питань удосконалення своєї роботи.


детальніше...

День Кар’єри

Опубліковано: 23-1-2020

Підприємець Віталій Кашко, який займається перевезенням вантажопоштових відправлень по франшизі від ТОВ «Нова Пошта»,    повсякчас охоче співпрацює зі службою зайнятості, використовуючи при цьому всі вигоди для свого підприємництва від такого співробітництва.

Так, 21 січня цього року за попередньою домовленістю директора районної служби зайнятості з підприємцем був проведений захід «День Кар’єри» на підприємстві роботодавця.

Презентував свою діяльність керівник Віталій Кашко.

Зустріч пройшла у плідному діалозі між представниками роботодавця та безробітними особами, в тому числі й особами з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, та перебувають на обліку в центрі зайнятості з пошуку роботи, а також особами із числа зайнятого населення та особами, які не перебувають на обліку в службі зайнятості, але виявили бажання знайти роботу.

Віталій Леонідович ознайомив присутніх із професійним складом робітників підприємства, розповів про специфіку діяльності, умовами праці та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники. Також презентував актуальну вакансію водія автотранспортних засобів на вантажний автомобіль MAN для перевезення вантажопоштових відправлень по Таращанському, Ставищенському та Білоцерківському районах, а також вакансію водія на автомобіль для перевезення по міжнародних рейсах.

Захід «День Кар’єри» відвідало шістнадцять осіб, які отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

 


детальніше...

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору Кирданівької сільської ради

Опубліковано: 23-1-2020

22 січня рятувальниками Таращанщини було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору  Кирданівької сільської ради.
 
Під час перевірки житлового сектору особлива увага була звернена на громадян так званої «групи ризику». Працівники ДСНС провели протипожежні інструктажі з багатодітними сім’ями, одинокими та пристарілими людьми, перевірили стан печей, оглянули електроприлади та надали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період.
 
Під час бесід громадянам роз’яснено основні вимоги правил пожежної безпеки, доведено статистику із виникнення пожеж та основні причини пожеж, наведено приклади пожеж із летальними наслідками, а такаож нагадали як потрібно діяти під час виявлення вибухонебезпечних придметів та правила поведінки на кризі.
Крім того, під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи громадянам були роздані пам’ятки про міри пожежної безпеки.


детальніше...

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Опубліковано: 22-1-2020

22 січня Україна святкує День Соборності – більше ста років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. 

Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

З нагоди відзначення Дня Соборності України, 22 січня, у місті Тараща на площі Незалежності відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченка та героям Небесної Сотні.

На захід зібралися представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівники та трудові колективи підприємств, установ й організацій району, мешканці та гості міста.

По закінченні заходу благочинний Таращанського району УПЦ КП протоієрей Георгій Сальник відслужив молебень за Україну та український народ.  


детальніше...

Вітання в.о. голови райдержадміністрації Юрія Шостака з Днем Соборності України

Опубліковано: 22-1-2020

Шановні жителі Таращанщини!

22 січня 1919 року відбулася одна з найяскравіших та найочікуваніших подій української  історії. На Софіївському майдані в Києві було урочисто проголошено  Акт Злуки – об’єднання Української Народної Республіки (УНР)  і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).

День оприлюднення Універсалу Центральної Ради про проголошення єдиної самостійної української соборної держави – Української Народної Республіки – став воістину явищем всеєвропейського і всесвітньо – історичного значення й сьогодні відзначається, як День Соборності України.

Збулася мрія українського народу, до цього віками розділеного кордонами. Ця історична подія єднання далася нашому народові ціною тривалої боротьби та віри в краще спільне майбутнє. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню: Україна не роздільна держава  і ми – єдиний народ!

Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею: продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю всіх жителів Таращанського району з Днем Соборності України, зичу міцного здоров’я, щасливої долі, добробуту, родинного тепла та благополуччя.

Нехай кожен прийдешній день позначається любов’ю до рідного краю, а світлі справи згуртовують нас на благо нашої рідної Таращанщини!

 

 

З повагою,

в.о. голови Таращанської райдержадміністрації                                                            Юрій Шостак

 


детальніше...

Урочисті водосвятні молебні з нагоди Водохреща

Опубліковано: 19-1-2020

19 січня святом Водохреща, яке в народі має назву Йордан, завершуються різдвяно-новорічні урочистості. Вважається, що в цей день вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року.

За традицією багатьох років у цей день біля ставу Карась у заплаві річки Глибічок зібралися жителі Таращанського району для участі в урочистих водосвятних молебнях з нагоди свята, які провів благочинний Таращанського району УПЦ КП протоієрей Георгій Сальник. Після освячення всі бажаючі могли скупатися у відкритих водоймах. 

 


детальніше...