Новини Таращанщини

Двомісячник благоустрою триває

Опубліковано: 20-4-2018

20 квітня, в рамках двомісячника благоустрою, використовуючи погожу, теплу днину, працівники райдержадміністрації та районної ради активно долучилися до прибирання підвідомчої території.

Слід зазначити, що таращанці активно взялися за впорядкувальні роботи і вже зроблено чимало задля наведення порядку. В ході проведення двомісячника забезпечується виконання робіт щодо приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, впорядкування клумб, газонів, квітників,проводиться вилучення або кронування  дерев, вражених омелою,  вирубування зарослів самосіву зелених насаджень, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, ремонт доріг, прибирання тротуарів, шляхових смуг, павільйонів на зупинках пасажирського автотранспорту, ремонт огорожі,висадка дерев та кущів.

Також до травневих та поминальних свят прибрано кладовища, упорядковано братські могили, меморіальні комплекси, місця почесних поховань.

Активну позицію щодо проведення благоустрою територій займають депутати міської та сільських рад, волонтери, учнівська та студентська молодь, громадські організації, мешканці населених пунктів, працівники підприємств, установ і організації району, представники бізнесу, які здійснюють свою діяльність на відповідній території.

Значний обсяг робіт виконується громадянами, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Двомісячник благоустрою триватиме до 25 травня 2018 року. Тому ще є час для завершення запланованих обсягів робіт щодо впорядкування територій та приведення їх до належного екологічного та санітарного  стану.


детальніше...

Організація оплачувальних громадських робіт

Опубліковано: 20-4-2018

Оплачувані громадські роботи – важлива форма часткової зайнятості населення, а також додатковий заробіток для осіб, які в пошуку роботи.

Саме під таким кутом зору розглядає цей напрямок роботи колектив Таращанського районного центру зайнятості.

Так, 19 квітня 2018 року за ініціативою Таращанського районного центру зайнятості та за підтримки Таращанської міської ради було проведено організацію оплачуваних робіт під назвою «Приємно жити в чистому місті». Даний захід відбувався на території паркової зони в мікрорайоні «Польова» міста Тараща, який відвідали близько 50 осіб із числа безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості з пошуку роботи. Треба віддати належне всім людям, які сумлінно поставилися до проблемного питання чистоти паркової зони й старанно прибрали значну частину площі парку.

Міська влада планує такі роботи проводити систематично. А до участі в таких заходах будуть долучатися небайдужі мешканці міста.

 

 

 


детальніше...

Проведена гра брейн-ринг «Підліток і право»

Опубліковано: 20-4-2018

19 квітня в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» ювенальною превенцією сектору превенції Таращанського ВП Миронівського ВП ГУНП в Київській області спільно з Таращанським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відділом освіти та науки Таращанської райдержадміністрації, службою у справах дітей та сім’ї Таращанської райдержадміністрації, Таращанським центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, проведена гра брейн-ринг «Підліток і право». 
В даному заході прийняли участь учні 9-11 класів 12 загальноосвітніх навчальних закладів Таращанського району Київської області. 
Переможці та учасники гри нагороджені грамотами та подарунками.

 

 


детальніше...

На засіданні оргкомітету обговорили відзначення пам’ятних днів

Опубліковано: 19-4-2018

19 квітня, в районній державній адміністрації відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів під час низки пам’ятних днів – 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи, Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Юрія Шостака.

У засіданні взяли участь голова районної ради Людмила Урожай, міський голова Валерій Велієв, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Андрусенко, заступник  міського голови Вадим Левицький, начальник відділу  культури, молоді та спорту райдержадміністрації Роман Бабич, директор Таращанського районного Будинку культури Галина Тимошенко, представники громадських організацій та інші.

Учасники засідання обговорили заходи, які відбуватимуться цими днями, узгодили план їх проведення.

Тож 26 квітня у міському парку біля Меморіалу пам’яті героям Чорнобиля відбудеться мітинг-реквієм у пам’ять про жертв аварії на Чорнобильській АЕС. 8 травня відбудеться  покладання квітів до Меморіалу Слави, молебень за загиблими та тематичні заходи до Дня пам’яті та примирення у районному Будинку культури за участі учнівської молоді. А 9 травня відбудеться мітинг-реквієм до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та святковий концерт на площі Слави.

Анонси всіх заходів буде розміщено у районній газеті «Таращанський край » та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.


детальніше...

Привітання сільського голови

Опубліковано: 19-4-2018

19 квітня виконуючий обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак спільно з головою Таращанської районної ради Людмилою Урожай привітали з ювілеєм — 50-річчям з Дня народження голову Крутогорбівської сільської ради  Сергія Трояна  та вручили вітальну адресу від голови Київської обласної  державної адміністрації Олександра Горгана та народного депутата Ярослава Москаленка. З нагоди прекрасної дати побажали ювіляру міцного здоров’я, життєвих сил, радості, бадьорості духу, благополуччя. 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Здійснено позапланову перевірку КЗ ТРР «Таращанська центральна районна лікарня»

Опубліковано: 19-4-2018

18 квітня працівниками Таращанського районного сектору було здійснено позапланову перевірку КЗ ТРР «Таращанська центральна районна лікарня», щодо дотримання вимог нормативно-правових актів у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.
Усі чинники, що можуть негативно вплинути на протипожежний стан об’єктів, перевіряються з особливою увагою, а саме: стан автоматичної пожежної сигналізації, зовнішнього та внутрішнього водопостачання, електромереж та електроживлення, під’їзні шляхи до будівель і споруд, відповідність нормативним вимогам шляхів евакуації, наявність первинних засобів пожежогасіння та їхній стан тощо.
Під час перевірки співробітниками Таращанського РС проведено інструктажі щодо дій персоналу в разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації, проведено навчання персоналу закладу правилам пожежної безпеки та користуванням первинними засобами пожежогасіння.
 
 
 


детальніше...

Проведено семінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці»

Опубліковано: 19-4-2018

У рамках проведення акції «Живи і працюй в Україні» у Таращанському районному центрі зайнятості був проведений семінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

У даному заході розглядалася дуже болюча і актуальна наразі тема трудової міграції населення та наслідки зовнішньої нелегальної трудової міграції для економіки України. Присутнім була надана вичерпна інформація про причини і наслідки трудової міграції, торгівлю людьми та експлуатацію дитячої праці, надання допомоги особам, потерпілим від торгівлі людьми, та проведення профілактичних заходів, які у майбутньому допоможуть протидіяти торгівлі людьми, переваги легального працевлаштування за кордоном, а також на що потрібно звертати особливу увагу при виїзді за кордон з метою працевлаштування, щоб не потрапити в тенета агентств-шахраїв.

Учасникам семінару надано інформаційні матеріали, що допоможуть привернути увагу шукачів роботи до проблеми торгівлі людьми, підвищення обізнаності про безпечну міграцію, працевлаштування за кордоном.

 

 

 


детальніше...

Проведено міні-ярмарок вакансій

Опубліковано: 18-4-2018

17 квітня спеціалістами Таращанського районного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій, на який запрошено керівника ТОВ «Завод «Енергія» В.В. Болейко.

Вадим Володимирович детально ознайомив безробітних зі специфікою діяльності підприємства, вимогами до кандидатів, умовами праці, заробітною платнею, відповів на ряд поставлених питань присутніх та запросив зацікавлених осіб з числа безробітних на співбесіду безпосередньо на підприємство.

Захід відвідали більше 30 безробітних громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та шукають роботу, з яких 4 особи виявили бажання детальніше ознайомитися з запропонованими вакансіями безпосередньо на виробництві.

 

 

 

 


детальніше...

Проведена позапланова перевірка

Опубліковано: 13-4-2018

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та на виконання наказу Головного управління ДСНС України у Київській області від 29 березня 2018 року № 202 Таращанським РС ГУ ДСНС України в Київській області 13 квітня проведена позапланова перевірка додержання (виконання) вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері пожежної і техногенної безпеки КЗ КОР "Таращанський реабілітаційний центр".
Під час проведення перевірки з боку рятувальників основна увага приділялася установкам пожежної автоматики, наявності первинних засобів пожежогасіння, комплектації протипожежним інвентарем пожежних щитів, справності внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, наявності та стану утримання шляхів евакуації з приміщень, а також оцінювалась можливість під’їзду пожежних автомобілів до джерел водопостачання.
Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі. 
Наприкінці кожен отримав певні зауваження та розпорядження щодо усунення недоліків протипожежного стану.
 
 
 
 


детальніше...