Новини Таращанщини

14 грудня відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Опубліковано: 14-12-2018

Сьогодні, 14 грудня  в приміщенні Таращанської райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Шостака за участі голови районної ради Людмили Урожай, керівника апарату райдержадміністрації Ірини Андрусенко, сільських голів, керівників установ та організацій району, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, засобів масової інформації.

На порядку денному розглядалися питання:

1. Про проект  Програми соціально-економічного та культурного розвитку Таращанського району на 2019 рік.

2. Про проведення громадських  слухань з питань охорони громадського порядку в населених пунктах Таращанського району.

3. Про схвалення районного бюджету Таращанського району на 2019 рік .

4. Про роботу Таращанського відділення ПАТ «Київоблгаз» на території Таращанського району за 2018 рік.

За підсумками колегії прийняті відповідні рішення та дано доручення.


детальніше...

Мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Опубліковано: 14-12-2018

Сьогодні біля Таращанського Меморіалу пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС відбувся урочистий мітинг-реквієм та покладання квітів, приурочені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вже понад 30  років поспіль ми згадуємо найбільшу техногенну та екологічну катастрофу сучасності,яка змінила екологічне середовище та світогляд усього світу. День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС є серйозним приводом замислитися про необхідність підтримання більшої безпеки на електроатомних об’єктах. Щороку в цей день ми вдячно згадуємо всіх, хто приніс себе в жертву задля спасіння інших від знавіснілої люті атому Вони пішли від нас, покинувши своїх близьких, в серцях яких залишилися назавжди величезний жаль та смуток.

В заході  взяли участь очільники району, почесні гості, трудові колективи підприємств, установ й організацій, мешканці та гості міста, щоб віддати шану національним героям, які зберегли тисячі життів своїх співвітчизників, ціною свого життя та здоров’я. Тим, хто вижив у Чорнобильському пеклі, ми будемо завжди складати подяку та щире шанування.

Благочинний Таращанського району УПЦ КП протоієрей Георгій Сальник   відслужив поминальний молебень.


детальніше...

Всеукраїнському тижню права присвячується…

Опубліковано: 14-12-2018

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» та на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 01 жовтня 2018 року № 551 «Про затвердження обласного плану заходів з участі у проведенні у 2018 році Всеукраїнського тижня права» в закладах культури та  освіти було проведено ряд тематичних заходів  з питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального  рівня правової культури  та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

Відділом культури, молоді та спорту Таращанської райдержадміністрації проведено такі заходи:   для учнів 5-6 класів  у дитячій бібліотеці  проведений усний журнал «Свої права ти добре знай»;  правовий колаж «Знати, дотримуватись, зберігати»  - Крутогорбівська  сільська  бібліотека Таращанського району;  перегляд літератури «Конституція – правова основа України» -  Абонемент Таращанської центральної районної бібліотеки

Для задоволення запитів користувачів на правову тематику центральна районна бібліотека передплачує періодичне видання: „ Голос України”.

В рамках  право просвітницького  проекту «Я маю право!» у читальному залі Таращанської  центральної районної бібліотеці відкриті полички «Держава. Право. Закон»  та   «Центр регіональної інформації», а також  відбувається поповнення тематичними матеріалами інформаційних куточків та інформаційних стендів, де читачів району можуть ознайомитися з необхідними матеріалами.

В Таращанському технічному та економіко-правовому коледжі було проведено низку заходів: правовий тренінг «Як не стати жертвою злочину», відкрите заняття - вікторина «Найкращий юрист – знавець обчислювальної техніки», заняття у Верховній Раді України та Конституційному судді України.

Таращанським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено консультування  щодо соціального супроводження прийомних сімей, соціальний супровід сімей опікунів/піклувальників. Консультування щодо соціально-правового захисту та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Службою  у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації було організовано інформаційні заходи з питань протидії торгівлі людьми у закладах охорони здоров'я, освіти, культури району, міграційній службі “Якщо Ви постраждали від злочину торгівля людьми…” 

 

 


детальніше...

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 14-12-2018

14 грудня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Таращанського районного сектору провели навчально-виховну бесіду з учнями загальноосвітня школа № 3 м. Тараща.
Рятувальники розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди та про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів. Також дітям нагадали правила безпечної поведінки на кризі.
В ході зустрічі рятувальники роздали листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.


детальніше...

13 грудня відбулася робоча зустріч

Опубліковано: 13-12-2018

13 грудня відбулася робоча зустріч директора Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лоли С.М. та підприємцем  Рябцем В.В., який відкриває нову ланку своєї діяльності – сервісний центр «Авто Дім». Даний центр розпочне свою роботу навесні 2019 року.

Рябець В.В. являється директором приватного підприємства «Таращаприватбуд», займається роздрібною торгівлею деталями та приладдям для автотранспортних засобів, товарів будівельної групи.

У ході розмови сторін було обговорено ряд питань, а саме презентовано послуги, що надаються службою зайнятості, обговорено питання професійного навчання на робітничі професії осіб, які перебувають в службі зайнятості з пошуку роботи під замовлення роботодавця, питання легалізації зайнятості, питання організації тимчасових робіт та надано роботодавцю консультацію про отримання компенсації ЄСВ у зв’язку з працевлаштуванням на новостворені робочі місця осіб із числа безробітних.

Найближчим часом роботодавець має потребу у чотирьох автослюсарях.

У підсумку зустрічі було домовлено про можливе навчання осіб під замовлення роботодавця та укомплектування на новостворені робочі місця особами із числа безробітних, які перебувають на обліку в Таращанській РФ КОЦЗ, на перспективу.


детальніше...

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Опубліковано: 13-12-2018

Запрошуємо Вас взяти участь у пам’ятних заходах до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, що  відбудуться в п’ятницю 14.12.2018 року об 11.30  біля   Меморіалу пам’яті жертв аварії  на Чорнобильській АЕС в м.Тараща


детальніше...

Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак взяв участь у роботі сесії районної ради

Опубліковано: 12-12-2018

12 грудня  виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак взяв участь у роботі  двадцять шостої (позачергової) сесії Таращанської районної ради VІІ скликання, яку провела голова районної ради Людмила Урожай.

На порядок денний сесії винесено питання:

1) Про внесення змін до  рішення  районної ради  від  22.12.2017 р. № 361-19-VІІ “Про районний бюджет Таращанського району  на  2018 рік”;

2) Про деякі питання управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанського  району;

3) Про розгляд питання щодо регулювання земельних відносин;

4) Різне.

 

 

 

 


детальніше...

Проведено інформаційно-роз’яснювальні роботи з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей

Опубліковано: 12-12-2018

12 грудня з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них рятувальники Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області провели відпрацювання села Лука.
У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи, фахівці ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання протипожежних правил в побуті. Говорили про користування приладами обігріву: печами, “буржуйками”, камінами. Закликали не перевантажувати електромережу, вмикаючи в розетки одночасно декілька потужних приладів. Не оминули увагою й тему про невідомі  вибухонебезпечні предмети та правила поведінки на кризі.
В рамках заходу співробітники ДСНС розповіли господарям осель, як діяти у разі виникнення пожежі, вказали на існуючі недоліки, надали рекомендації щодо їх усунення та вручили профілактичні листівки із зазначенням екстреного номеру 101!


детальніше...

« В десяточку»

Опубліковано: 11-12-2018

7 грудня 2018 року в Макарівському районному будинку культури відбувся обласний півфінал профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

У конкурсі взяли участь 8 команд, серед яких і команда «В десяточку» Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит»-ЗОШ.

Учасники команди продемонстрували винахідливість, нестандартне мислення, почуття гумору. Завдяки тематичній спрямованості, змістовності, творчому підходу, артистизму, грамотному використанню лексики та загальній культурі, дуже гарним, яскравим вдало підібраним костюмам, команда виборола ІІІ місце.

На фото:

Керівник команди: Чава Тетяна Дмитрівна.

Капітан команди : Гуляніцький Богдан.

Учасники: Любчич Богдана, Тупчій Ігор, Марчук Олександр, Житінський Ярослав, Григоренко Діана, Рубіженко Вікторія, Ткаліч Ліліана, Ткаченко Дмитро, Савченко Вікторія.

Вітаємо переможців!


детальніше...