Новини Таращанщини

Проведено комплексне профілактичне відпрацювання рятувальниками Таращанщини

Опубліковано: 11-12-2019

11 грудня з метою забезпечення життя та здоров’я громадян, рятувальники Таращанського районного сектору  здійснили  комплексне профілактичне відпрацювання у Таращанському районі.  

В населених пунктах, зокрема  в м.Тараща та с.Кирдани, переважна більшість жителів мають у будинках пічне опалення, тому працівники ДСНС під час відпрацювання в першу чергу відвідали одиноких літніх людей, багатодітних сімей та інвалідів.

Піднімались питання утримання у справному стані та правила експлуатації печей, груб та електрообладнання.  Рятувальники детально розповіли, яких помилок треба уникати аби не сталося біди.  У ході рейду працівники ДСНС  вручали листівки, в яких детально викладено правила експлуатації пічного опалення та електрообладнання, а також дії під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних придметів та правила поведінки на кризі.


детальніше...

Провели перевірку стану зовнішнього протипожежного водопостачання м. Тараща

Опубліковано: 10-12-2019

Одним із факторів успішного гасіння пожеж та ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій, окрім, безперечно, професійності рятувальників, є й добре розвинена структура протипожежного водопостачання приватних підприємств. Недоліки цього, як засвідчує практика, ускладнюють роботу пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС під час ліквідації пожеж, наслідків аварій та стихійних лих, адже виникає необхідність підвозу води до місця проведення робіт, що, в свою чергу, збільшує час роботи особового складу на пожежі, кількість завданих матеріальних збитків, а  нерідко – й людські трагедії.

Щоб запобігти таким ситуаціям, рятувальники Таращанського районного сектора 9 грудня провели перевірку стану зовнішнього  протипожежного водопостачання м. Тараща. Перевірявся стан зовнішньої кришки колодязя у разі захаращення, якої виконуються роботи по розчищенню, внутрішній стан колодязя, наявність покажчика та відповідність координат місця знаходження пожежного гідранта в разі відсутності якого червоною фарбою наносяться координати місця знаходження.

Додатково проводилась роз’яснювальна робота серед працівників підприємства різних, щодо забезпечення пожежного гідранта покажчиками у межах їхньої промислової зони та утримання у справному стані. Також під час перевірок коригувались довідники та відомості протипожежного водопостачання та планувалась робота по перевірці пожежного гідранта з пуском води.


детальніше...

Рятувальники провели навчально-виховну бесіду зі школярами

Опубліковано: 10-12-2019

9 грудня під час обстеження академічного ліцею "Ерудит" у м. Тараща рятувальники Таращанського районного сектору провели бесіди з учнями 2-го класу на протипожежну тематеку.
 
Фахівці ДСНС розповіли дітям про небезпечні ситуації, які можуть статися в побуті, основні причини пожеж взимку та наголосили, що дотримання правил безпеки допоможе уникнути виникненню надзвичайних подій.
 
Крім того, рятувальники детально проінструктували школярів щодо заходів безпеки під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних придметів, правила перебування на кризі та навчили як потрібно поводитись, якщо опинилися у крижаній воді.
 
Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки, після чого подякували рятувальникам за проведену роботу.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

У РАЙОНІ НА БАЗІ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ «УСПІХ» ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ "СИНЯ СТРІЧКА – ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Опубліковано: 6-12-2019

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити число зла.

 З  метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді в рамках акції «16 днів проти насильства» в ліцеї «Успіх» відбулася профілактична районна акція "Синя стрічка – проти насильства".

Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством.

Волонтери учнівського самоврядування на перервах проводили інформаційну кампанію, розповідали дітям та перехожим про різні форми й прояви насильства, способи уникнення конфліктних ситуацій, брали інтерв’ю, розповсюджували тематичні буклети. Для кращого візуального сприйняття акції школярі підготували символічні сині стрічки, які прикріплювали всім бажаючим хто проявив свідоме ставлення до проблеми нашого суспільства та дітям, котрі брали участь в акційних заходах.

Акція включала себе зустріч учнів шкіл району з начальником Таращанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Крижанівська О.А., практичні заняття та вікторини, які підготували практичний психолог ліцею Вікторія Яхновська та соціальний педагог Тамара Лахман.

Проведені заходи змусили учнів задуматись  над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, змінити світ на краще.

 

 


детальніше...

ПОСПІШИ ТВОРИТИ ДОБРО!

Опубліковано: 6-12-2019

Волонтери присутні в кожній країні і завдяки їх безоплатним старанням реалізуються багато важливих для розвитку держави економічних та соціальних програми.

5 грудня в усьому світі відзначають День волонтерів. Дане свято засноване ООН з метою інформування населення країн про важливість і величезний внесок, який роблять для вдосконалення економіки і соціального розвитку добровольці. Саме ці люди беруть участь у захисті прав дітей, займаються організацією дозвілля і розвиваючих програм для  дітей-сиріт, хворих на СНІД та інших неблагополучних дітей, що мають повне право на нормальне і забезпечене дитинство.

В рамках кампанії «16 днів проти насильства» в Таращанському районні було проведено акцію «Поспіши творити добро!» учасниками цієї акції стали учні Академічного ліцею «Успіх». Юні волонтери зібрали іграшки для дітей з особливими освітніми потребами. Свої подарунки волонтери ліцею вручили дітям, поділившись своїм добром, щирістю, любов’ю. Адже «Волонтерство - це розмір твоєї душі, це відчуття, коли віддаєш щось своє, власне і радий поділитися тим…»


детальніше...

7 грудня - День місцевого самоврядування

Опубліковано: 6-12-2019

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

 

 

 

Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації                               Юрій Шостак


детальніше...

«Презентація роботодавця»

Опубліковано: 6-12-2019

6 грудня за попередньою домовленістю директора Київського обласного державного навчально-курсового комбінату Олександра Сомова з директором Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергія Лоли був проведений захід «Презентація роботодавця» (день відкритих дверей ПОУ). Дана установа займається навчанням, а також перепідготовкою професійно-технічної освіти.

Презентували установу заступник директора з навчальної частини Оксана Фещенко та майстер виробничого навчання Сергій Шабатин.

Зустріч пройшла у плідному діалозі між представниками навчально-курсового комбінату та безробітними особами, в тому числі й особами з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, та перебувають на обліку в центрі зайнятості з пошуку роботи.

Оксана Віталіївна ознайомила присутніх із робітничим складом працівників даної установи. В свою чергу Сергій Іванович розповів про напрямки навчання осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості під замовлення роботодавця за професіями оператора котельні, тракториста категорії А1, електрогазозварника та іншими робітничими професіями, відповів на ряд питань присутніх.


детальніше...

Рятувальники Таращанського району провели рейд по водним об’єктам

Опубліковано: 6-12-2019

4 грудня рятувальники Таращанського району провели рейд по водним об’єктам, на яких найчастіше збираються люди, щоб порибалити та покататись на ковзанах.

У ході рейду рятувальники застерегли рибалок не ступати на кригу у стані алкогольного сп’яніння, у нічний час та наголосили не дозволяти дітям виходити на лід без нагляду дорослих. Також під час рейду рятувальники нагадали, які підручні засоби обов’язково потрібно мати з собою під час виходу на кригу.

Всім рибалкам працівники держслужби роздали інформаційні листівки із застереженням про те як поводити себе на кризі, щоб перебування на льоду обійшлося без трагічних наслідків чи травм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

6 грудня – День Збройних сил України

Опубліковано: 6-12-2019

Дорогі захисники Української держави!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період українському народу вдалося збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну. Вірю, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням  ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Низький уклін волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

Шановні військовослужбовці, бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації                               Юрій Шостак


детальніше...