Новини Таращанщини

«Кожній родині - добра, благополуччя, злагоди!»

Опубліковано: 10-7-2020

Щороку, 8 липня, в Україні відзначається День родини. З цієї нагоди  за участю голови Таращанської районної державної адміністрації Вадима Пасічнюка відбулася зустріч із прийомними сім'ями.
Звертаючись до прийомних батьків, голова районної державної адміністрації наголосив на великій їхній відповідальності у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подякував всім присутнім за їхню нелегку щоденну працю, побажав здоров’я та миру всім сім’ям. Вадим Пасічнюк також вручив подяку та цінний подарунок найпершій прийомній сім'ї Сергія  Вернидуба  та  Надії Вернидуб, які тринадцять років присвятили себе вихованню прийомних дітей.
Захід продовжили начальник служби у справах дітей та сім'ї Лариса Смовж та виконуюча обов'язки директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмила Шкарівська, які повідомили про особливості функціонування прийомних сімей та їх соціального супроводження. Кожна сім'я озвучила свої проблеми та потреби. Спільно були визначені шляхи у їх вирішенні. Корисним був обмін досвідом між прийомними батьками щодо успішного функціонування родин.

В рамках заходу за допомогою слайдів відбулася презентація прийомних сімей, які функціонують у районі. Шляхом залучення аудиторії до партнерства також було обговорено проблему тимчасового влаштування дітей у складних життєвих обставинах і потребу у створенні прийомних та патронатних сімей.


детальніше...

У КИЇВСЬКІЙ ОДА ЖІНКАМ УРОЧИСТО ВРУЧИЛИ ВІДЗНАКИ “МАТИ-ГЕРОЇНЯ”

Опубліковано: 10-7-2020

Сьогодні, 9 липня, відбулось урочисте вручення державної нагороди — почесного звання «Мати-героїня» жінкам Київщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов вручив посвідчення та нагрудні знаки жінкам, побажавши їм довгих років життя, здоров’я, терпіння, любові, добробуту та щасливої долі для їх дітей.

«Почесне звання «Мати-героїня» не просто державна нагорода, а знак нашої глибокої вдячності та поваги до вашого материнства. Низько вклоняюсь Вам, дорогі матері, за Вашу любов, терпеливість та недоспані ночі», – зазначив заступник голови ОДА.

У свою чергу, учасниці заходу подякували керівництву області за підтримку і турботу.

Зазначимо, згідно з Указом Президента України, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:

 

 • Гейченко Мирославі Петрівні – матері дев’яти дітей, Таращанський р-н, с. Крива;
 • Богдан Галині – матері шести дітей, Броварський р-н, с. Семиполки;
 • Кравчук Тетяні Володимирівні – матері п’яти дітей, Рокитнянський р-н, с. Нова Маківка;
 • Крищук Антоніні Григорівні – матері шести дітей, Тетіївський район, с. Бурківці;
 • Мейті Галині Петрівні – матері дев’яти дітей, Ставищенський р-н, смт Ставище;
 • Микитюк Тетяні Андріївні – матері п’яти дітей, Ставищенський р-н, смт Ставище;
 • Митрофановій Аллі Вікторівні – матері п’яти дітей, Баришівський р-н, с Григорівка;
 • Незенко Нелі Броніславівні – матері п’яти дітей, м. Ірпінь;
 • Новак Олені Володимирівні – матері восьми дітей, Яготинський р-н, с. Плужники;
 • Прудкій Ларисі Геннадіївні – матері п’яти дітей, смт Коцюбинське;
 • Скоромній Любові Миколаївні – матері семи дітей, Рокитнянський р-н, с. Житні Гори;
 • Славкіній Інні Григорівні – матері п’яти дітей, Києво-Святошинський р-н, с. Ходосівка;
 • Сушанській Марії Іванівні – матері семи дітей, м. Біла Церква;
 • Толстих Наталії Володимирівні – матері п’яти дітей, м. Ірпінь.


детальніше...

ПРОВЕДЕНО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПО ДЕТАЛЬНОМУ ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Опубліковано: 8-7-2020

8 липня під керівництвом голови Таращанської районної державної адміністрації Вадима Пасічнюка проведено громадські слухання «Детального плану території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140)» та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування Детальний план території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140)» відповідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,. ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», а також Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Кабінетом Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року.

Детальний план території розроблений з метою:

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об'єкта будівництва;

- обгрунтування будівництва на земельній ділянці площею 9,9867 га нежитлових будівель сільськогосподарського призначення;

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки;

- визначення планувальних обмежень використанні території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

- визначення обсягів інженерної підготовки території;

- визначення порядку організації транспортного та пішохідного руху;

- визначення порядку комплексного благоустрою території;

- визначення системи інженерних мереж;

- визначення містобудівних умов та обмежень щодо будівництва об’єктів.

Еколог проекту, доповіла:

 • про еколого-географічну характеристику території;
 • про існуючий стан компонентів навколишнього природного середовища території проєктування ;
 • про ключові екологічні проблеми території проєктування;
 • про природоохоронні заходи, які передбачається вжити для запобігання, зменшення та уникнення поточного негативного антропогенного впливу на стан здоров’я населення та компоненти навколишнього природного середовища на території проектування;
 • про наслідки для довкілля, внаслідок реалізації проєктних рішень детального плану проектування.

Територія проєктування детального плану – земельна ділянка, площею 9,9867 га, розташована за межами населеного пункту села Ківшовата з цільовим призначенням земельної ділянки: для іншого сільськогосподарського призначення.

Всю існуючу забудову яка знаходиться на земельній ділянці для будівництва нежитлових приміщень пропонується демонтувати та привести у відповідність із проєктними рішеннями.

Після завершення громадських слухань проєкту містобудівної документації «Детального плану території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою:  с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140)»  та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування Детальний план території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140)» Таращанська райдержадміністрація (замовник) направить його до розгляду архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування і архітектури КОДА та після позитивного розгляду даної ради, рекомендувати її до затвердження розпорядженням Таращанської райдержадміністрації.

Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації вище вказаного детального плану завершиться 10.07.2020 року.

 


детальніше...

Привітання голови райдержадміністрації З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Опубліковано: 4-7-2020

Шановні працівники поліції!
Вітаю вас із професійним святом!
Висловлюю Вам щиру вдячність за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров'я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів.
Працюйте з честю і гідністю, залишайтесь відданими справі, Присязі та службовому обов’язку.

Вадим Пасічнюк
Голова Таращанськоï районноï державноï адмiнiстрацiï

 

 

 


детальніше...

Працівників поліції привітали з професійним святом

Опубліковано: 3-7-2020

Напередодні Дня Національної поліції України голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк привітав працівників Таращанського відділення поліції Миронівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області з професійним святом.

Вадим Пасічнюк подякував працівникам відділення за самовіддану працю, за службу, за професійне виконання обов’язків, за вірність присязі та Україні. Побажав мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів та міцного здоров'я.

Спільними грамотами Таращанської районної державної адміністрації та Таращанської районної ради за  сумлінне відношення до виконання службових обов’язків, значні досягнення у роботі по зміцненню законності, захисту прав і свобод громадян  та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України були нагороджені:

- Франчук Василь Володимирович - поліцейський сектору реагування патрульної поліції Таращанського ВП Миронівського ВП ГУНП в Київській області, старший сержант поліції;

- Шпира Сергій Михайлович - дільничний офіцер поліції Таращанського ВП Миронівського ВП ГУНП в Київській області, старший лейтенант поліції.

Також колег з професійним святом привітав та вручив відзнаки начальник Таращанського відділення поліції Миронівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області  Петро Барковський.


детальніше...

Карантин не став на заваді оплачуваних громадських робіт у Таращанському району

Опубліковано: 2-7-2020

Прикладом, гідним для наслідування, є взаємодія Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості та місцевих рад по забезпеченню безробітних громадян можливістю тимчасового заробітку. Зважаючи на обмежені фінансові можливості служби зайнятості, керівники сільських рад організовують оплачувані громадські роботи коштом місцевих бюджетів.

Усвідомлюючи важливість питання зайнятості громадян очільники Лісович, Северинівки, Кислівки, Ріжок, Плоского, Юшково Рогу, Калинового, Луки, Чернина працевлаштовують людей, дбаючи про їхній добробут та підтримуючи у привабливому стані свої села.

Звичайно, бюджети не всіх сільських рад дозволяють одноосібно фінансувати громадські роботи, але чимдалі їх стає більше. І це радує.

 

 

 

 


детальніше...

Шановні фізичні особи – підприємці Таращанщини!

Опубліковано: 1-7-2020

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2019-2020 роки проводить вебінар «Розвиток жіночого підприємництва в Україні: системні бар’єри для жіночого підприємництва, кращі практики і фактори успіху бізнесів на чолі з жінками».

Ви маєте можливість взяти участь у заході, який відбудеться 01.07.2020 о 12.00 год. на платформі для проведення відео-конференцій та вебінарів Zoom.

Анкету для реєстрації учасників вебінару розміщено за посиланням:

https://forms.gle/JCN1gVM1q31vR7f6

Для більш детальної інформації звертайтеся за адресою:

вул. Шевченка, 12,м. Тараща.

Контакти 04566-5-11-56.


детальніше...

У період карантину працевлаштовано понад шістдесят робітників

Опубліковано: 30-6-2020

З року в рік до комплектації кадрами приватного акціонерного товариства «Білоцерківського консервного заводу» долучається Таращанська районна філія Київського обласного центру зайнятості.

Так, минулого тижня розпочався сезон переробки та консервування овочів. Кожного сезону виробництво потребує значної кількості робочих рук.

Ось і в цей непростий час, у період карантину, за сприянням районної служби зайнятості на підприємство працевлаштовано понад шістдесят робітників із числа безробітних осіб, які перебувають на обліку з пошуку роботи, а також осіб, які уперше звернулися до служби зайнятості з пошуку роботи.

Транспортування осіб, як завжди, за попередньою домовленістю із керівництвом ПрАТ «Білоцерківський консервний завод» забезпечує місцеве ПП «Андрусенко АА». Наразі проводиться перевезення за маршрутом с. Веселий Кут – м. Біла Церква (консервний завод) та у зворотньому напрямі. При наборі працівників у кількості від десяти осіб, буде розглядатися маршрут с. Лука – ч/з м. Тараща – м. Біла Церква (консервний завод).

 

 


детальніше...

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Опубліковано: 28-6-2020

Шановні мешканцi та гостi району!
Вiтаю з Днем Конституцïï! Зi святом кожного, хто серцем з Украïною!
Головний закон є основою держави, а добробут Украïни - спiльне завдання ïï громадян.
Бажаю кожному з нас поваги - до Людини, Закону і Держави. Пам'ятаймо, що правова держава починається з особистої волі кожного громадянина дотримуватися законів, з відповідальності перед суспільством та уміння користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших. Хай кожен з нас усвідомить: Україна у нас одна. Бережімо її. Зі святом!

 

 

Вадим Пасічнюк
Голова Таращанської районної державної адміністрації


детальніше...