Таращанський районний сектор Головного управління державної служби НС України в Київській області

Проведено заняття з виконання нормативів по спеціальній фізичній підготовці

Опубліковано: 26-11-2020

25 листопада з особовим складом  чергового караулу 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща було проведено заняття з виконання нормативів по спеціальній фізичній підготовці, а саме одягання бойового одягу.
Перед проведенням заняття особовий склад було проінструктовано відповідно до Інструкцій з охорони праці. Перед початком виконання вправ відбулася перевірка знань про час та правильність виконання нормативу, відбулась розминка.
Метою проведення даного заняття є удосконалення особовим складом практичних навичок та підвищення фізичної витривалості для виконання робіт за призначенням.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу

Опубліковано: 26-11-2020

24 листопада працівники Таращанського районного сектору провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями міста Тараща  щодо  безпечного поводження з вогнем.
Метою подібних заходів є інформування населення щодо правил пожежної безпеки вдома та перевірка їхніх знань щодо безпеки в побуті та в різних життєвих ситуаціях.
Рятувальники нагадують громадянам, що, для того щоб період холодів минув без шкоди для їхнього життя і добробуту, необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях, зокрема користуватись тільки справним пічним опаленням, перевіреним фахівцями газовим обладнанням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем. Також рятувальники продовжують навчати населення, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях, зокрема, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів та боєприпасів часів Другої світової війни.
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Проведено профілактичну бесіду з вчителями

Опубліковано: 24-11-2020

23 листопада представники Таращанського районного сектору провели профілактичну бесіду з вчителями ЗОШ №3 м. Тараща, наголосивши на важливості дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у їхній щоденній роботі.
Рятувальники вкотре нагадали про обов’язки осіб, відповідальних за пожежну безпеку, розповіли про те, як правильно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації, зокрема, як найшвидше провести евакуацію дітей, детально розповіли як правильно користуватися вогнегасниками та пояснили різницю у використанні різних видів цих протипожежних засобів, наголосивши що  вуглекислотним вогнегасником слід користуватися під час гасіння офісної та комп’ютерної техніки,  а порошковим вогнегасником рекомендується користуватись у всіх інших приміщеннях для гасіння твердих речовин, розповіли як діяти в разі виявлення вибухонебезпечних придметів.
Також було наголошено на необхідності проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності та поновлення куточків з безпеки життєдіяльності. На завершення працівники ДСНС наголосили на важливості проведення роз’яснювальної профілактичної роботи не тільки з учнями, але й з їхніми  батьками.
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

ГУ ДПС у Київській області інформує:

Опубліковано: 23-11-2020

Олександр Загорський: «Наразі 152 697 суб’єктів господарювання подають звітність онлайн»

Наразі 152 697 суб’єктів господарювання подають звітність онлайн. Про це повідомив очільник ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, він зазначив, що кількість платників, які віддали перевагу електронним сервісам ДПС, зросла на 13884 платника, порівняно з січнем-жовтнем минулого року і становить 84,8% від загальної кількості платників податків Київщини.

Переважна більшість електронної звітності подана юридичними особами – 93,6% або 72536 підприємств, а питома вага фізичних осіб-підприємців становить 73,1% або 74980 платників.

На сьогодні  платники Київщини подали в електронному вигляді 99,8 % декларацій з податку на додану вартість; 87,4% - звітності з акцизного податку; 82,2% - звітності з податку на прибуток підприємств та 68,7% - декларацій платника єдиного податку.

В розрізі територіальних органів найбільший відсоток платників, які обрали подання звітності онлайн у Миронівській ДПІ (92%), Сквирській ДПІ (90,5%), Києво-Святошинській та Броварській ДПІ – 90,2%.

Нагадуємо платникам, що спілкування з податковою службою в електронному вигляді – набагато зручніше та швидше. Особливо важливо це саме зараз – у період карантину та обмежувальних заходів із запобігання поширенню коронавірусу територією України.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

 

З 01 січня 2021 року запроваджуються нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 29.10.2020 року №1037 «Деякі питання маркування марками акцизного податку тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах» (далі - Постанова №1037) затверджено:

-  нові зразки марок акцизного податку  для тютюнових виробів

- зразки марок акцизного податку для рідин, що використовуються в електронних сигаретах, вітчизняного та імпортного виробництва.

Встановлено, що нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів та зразки марок акцизного податку для рідин, що використовуються в електронних сигаретах, вітчизняного та імпортного виробництва запроваджуються з 01 січня 2021року.

Крім того, Постановою №1037 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 року №1251, якою затверджено Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Зокрема, у новій редакції викладено абз.2 пункту 5 названого Положення:

«Марка для алкогольних напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), вітчизняного виробництва виготовляється у зеленій кольоровій гамі, для алкогольних напоїв, які є виноробною продукцією, вітчизняного виробництва - червоній, для алкогольних напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), імпортного виробництва - фіолетовій, для алкогольних напоїв, які є виноробною продукцією, імпортного виробництва - оранжевій, для тютюнових виробів вітчизняного виробництва з фільтром та без фільтра (сигарети, цигарки) - зеленій, для тютюнових виробів вітчизняного виробництва (сигарили) - смарагдово-зеленій, для тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням вітчизняного виробництва - бузковій, для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва - помаранчевій, для тютюнових виробів імпортного виробництва з фільтром та без фільтра (сигарети, цигарки) - синій, для тютюнових виробів імпортного виробництва (сигарили) - рожево-смарагдовій, для інших тютюнових виробів імпортного виробництва - бордовій, для тютюновмісних виробів для електричного нагрівання (ТВЕН) за допомогою підігрівача з електронним управлінням імпортного виробництва - зелено-помаранчевій, для рідин, що використовуються в електронних сигаретах, вітчизняного виробництва - вохристо-зеленій, для рідин, що використовуються в електронних сигаретах, імпортного виробництва - рожево-синій кольоровій гамі».

Постанову №1037 опубліковано в «Урядовому кур’єрі» 03.11.2020 року №213.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

 

Коли громадянин має подати до органу ДПС правовстановлюючі документи на земельну ділянку

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що власники земельних ділянок/земельних часток (паїв), та постійні землекористувачі справляють плату за землю, яка є обов’язковим платежем, який входить до складу податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Земельний податок – обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, підставою для нарахування якого є дані державного земельного кадастру.

Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, у сфері будівництва, щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

У разі подання платником податку до контролюючого органу правовстановлюючих документів на земельну ділянку, відомості про яку відсутні у базах даних інформаційних систем Державної податкової служби, сплата податку фізичними та юридичними особами здійснюється на підставі поданих платником податку відомостей до отримання контролюючим органом інформації про перехід права власності на об’єкт оподаткування.

Облік фізичних осіб – платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 01 травня - п. 287.2 ст. 287 Податкового кодексу України.

Фізичним особам нарахування сум плати за землю проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають платнику податку до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за встановленою формою.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника - юридичної або фізичної особи до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 01 січня цього року до початку того місяця, в якому припинилося його право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому він набув право власності. У такому випадку податковий орган надсилає (вручає) податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Якщо такий перехід відбувається після 01 липня поточного року, контролюючий орган надсилає (вручає) попередньому власнику нове податкове повідомлення-рішення, а попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Отже, у разі переходу до фізичної особи (громадянина) права власності на земельну ділянку та відсутності у базах даних інформаційних систем ДПС відомостей про дану земельну ділянку, така фізична особа має право подати до органу ДПС за місцем знаходження земельної ділянки правовстановлюючі документи на земельну ділянку на підставі яких органом ДПС буде здійснено нарахування сум земельного податку. Інших випадків в частині обов’язку подання фізичною особою (громадянином) документів щодо прав власності на земельну ділянку а також витягу із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки нормами ПКУ не визначено.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

 

На Київщині податківці демонтували незаконну АЗС

Працівники управління аудиту податкової служби Київщини  спільно з оперативним управлінням податкової міліції пристоличного регіону припинили діяльність незаконної автозаправки. Пальним, зокрема, скрапленим газом невідомого походження, ділки торгували уроздріб без будь-яких дозвільних документів та видачі клієнтам відповідних розрахункових документів. У ході перевірки податківці встановили, що господарську діяльність «підприємці» вели без державної реєстрації та документації, передбаченої чинним законодавством. Відносно власника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП, а саму автозаправку демонтовано. Крім цього, вилучено 5 кубометрів газу на суму 58 450 гривень, а також обладнання на суму 455 550 гривень. Загальна сума вилучених матеріально-технічних цінностей складає  514 тисяч гривень.     

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області


детальніше...

Проведено заняття зі спеціально фізичної підготовки

Опубліковано: 23-11-2020

20 листопада особовим складом 1-го караулу 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща, було проведено заняття зі спеціально фізичної підготовки по відпрацюванню нормативу № 2.2 “ Надягання тепловідбивного костюма ”.

Караул відпрацював вправу згідно встановленого порядку.

Метою подібних занять є вдосконалення навичок та вмінь рятувальної справи, для подальшого застосування їх у службовій діяльності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Проведено заняття з СФП особовим складом

Опубліковано: 23-11-2020

19 листопада черговим караулом 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м Тараща було проведено заняття з СФП особовим складом: «Закріплення рятувальної мотузки за конструкцію пожежним-рятувальником, включеним в апарат захисту органів дихання».
В ході відпрацювання нормативів особовий склад показав належний рівень підготовки.
Перед заняттями було проведено інструктаж та перевірку знать. Нормативи виконувались з дотриманням карантинних вимог.
Метою подібних занять є вдосконалення професійних навичок та вмінь у рятувальників для подальшого застосування у службовій діяльності.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Про загорання житлового будинку

Опубліковано: 20-11-2020

19 листопада о 02:28 до оперативно-диспетчерської служби Таращанського району  надійшло повідомлення про загорання житлового будинку  за адресою: с. В.Вовнянка, вул. Соборна.

На пожежу виїхав черговий караул 15-ДПРЧ м.Тараща. По прибуттю рятувальників на місце події встановлено, що горить перекриття на площі 30 м.кв. приватного житлового будинку. На ліквідацію пожежі залучено 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 7-х чоловік особового складу.

Пожежу було локалізовано о 03:36, та ліквідовано о 04:58. Причина пожежі встановлюється.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

е6а


детальніше...

Проведено комплексне об'єктове тренування з питань цивільного захисту

Опубліковано: 19-11-2020

18 листопада на території Таращанської філії ДЕД в м. Тараща було проведено комплексне об'єктове тренування з питань цивільного захисту на тему: «Відпрацювання практичних навичок та визначення готовності персоналу Таращанської ДЕД до дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації стихійних лих». Метою даного заходу була підготовка працюючого персоналу до ситуацій, пов'язаних з виникненням пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій природного характеру та стихійних лих, вдосконалення методів узагальнення і аналізу даних про обстановку, яка склалася, та організація проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.
В свою чергу працівниками ДСНС було наголошено на основні помилки, які виникали в ході тренуванні та запропоновані їх шляхи вирішення.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення міста

Опубліковано: 16-11-2020

З метою інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією, 16 листопада, рятувальники Таращанщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста.
Фахівці Служби порятунку «101» роз’яснювали мешканцям міста, яку небезпеку несе поширення вірусу та як можна запобігти швидкому розповсюдженню вірусної інфекції.
Серед закладів торгівлі, підприємств та багатоквартирних житлових будинків розповсюджено листівки та пам’ятки з порадами, як захиститися від коронавірусної інфекції.
Рятувальники нагадують! У зв’язку з карантином, громадянам наполегливо рекомендується без крайньої необхідності не залишати місця проживання!
- не виходьте на вулицю без нагальної потреби;
- не відвідуйте місця скупчення людей;
- під час перебування на вулиці одягайте захисні маски,
- зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри;
- дотримуйтесь заходів особистої гігієни;
- подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.
Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції!
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...