Таращанський районний сектор Головного управління державної служби НС України в Київській області

Рятувальники Таращанщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста

Опубліковано: 3-4-2020

З метою інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією, 2 квітня, рятувальники Таращанщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста.
Фахівці Служби порятунку «101» роз’яснювали мешканцям міста, яку небезпеку несе поширення вірусу та як можна запобігти швидкому розповсюдженню вірусної інфекції.
Серед закладів торгівлі, підприємств та багатоквартирних житлових будинків розповсюджено листівки та пам’ятки з порадами, як захиститися від коронавірусної інфекції.
Рятувальники нагадують! У зв’язку з карантином, громадянам наполегливо рекомендується без крайньої необхідності не залишати місця проживання!
- не виходьте на вулицю без нагальної потреби;
- не відвідуйте місця скупчення людей;
- під час перебування на вулиці одягайте захисні маски,
- зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри;
- дотримуйтесь заходів особистої гігієни;
- подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.
Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції!


детальніше...

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Лука

Опубліковано: 16-3-2020

З метою попередження виникнення пожеж і недопущення загибелі людей на них, рятувальниками Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області 13 березня провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Лука Таращанського району.
Особливу увагу працівники ДСНС приділили одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, які потребують соціальної підтримки та неблагополучним сім'ям.
Жителям села наголошувалась статистика пожеж, кількість загиблих з початку року, роз’яснювались правила пожежної безпеки під час користування електричними та нагрівальними приладами у побуті та пічним опаленням.
Також велику увагу звернули на правила поводження з вибухонебезпечними невідомими предметами та вкотре нагадали про заборону спалювання сухостою.


детальніше...

Обстеження стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць обсервації та ізоляції

Опубліковано: 13-3-2020

2 березня рятувальники Таращанського району спільно з представниками поліції провели обстеження (огляди) стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць обсервації та ізоляції  інфекційного відділення КЗ ТРР «ТАРАЩАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»

У ході обстеження було перевірено наявність первинних засобів пожежогасіння, розміщення на видимих місцях планів евакуацій, проходження  інструктажів з питань пожежної безпеки, утримання в належному стані евакуаційних виходів, справність електромережі, джерела зовнішнього водопостачання. Також рятувальники провели з працівниками додаткові бесіди на протипожежну тематику з врученням  пам’яток.

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Позапланова перевірка КЗ КОР "Таращанського навчально-реабілітаційного центру"

Опубліковано: 13-3-2020

11 березня відбулася позапланова перевірка КЗ КОР "Таращанського навчально-реабілітаційного центру" в м. Тараща. Рятувальники перевірили утримання шляхів евакуації, якість відпрацювання розпорядчих документів, наявність і стан засобів пожежогасіння, відповідність обладнання приміщень вимогам пожежної безпеки.
За виявлені порушення вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки і не виконання приписів про усунення порушень до адміністративної відповідальності притягнуто відповідальних осіб.
 
 
 
 
 


детальніше...

Виявлено вибухонебезпечний предмет

Опубліковано: 12-3-2020

11 березня на пункт зв’язку частини 15 ДПРЧ (м.Тараща) о 11 год. 50 хв. надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві с. Лука виявлено вибухонебезпечний предмет в кількості 1 одиниці. Виїздом на місце знахідки працівниками Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області інформація була підтверджена та було встановлено що даний ВНП - це алтелерійський снаряд часів Великої Вітчизняної Війни.
Для вилучення та знешкодження вибухонебезпечного предмету Таращанським РС ГУ ДСНС подано заявку до групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС.


детальніше...

Проведено профілактичну бесіду з директорами навчальних закладів району

Опубліковано: 12-3-2020

11 березня рятувальники Таращанського районного сектору провели профілактичну бесіду з директорами навчальних закладів району, наголосивши на важливості дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у їхній щоденній роботі.
Під час зустрічі рятувальники звернули увагу присутніх на основні причини виникнення пожеж у весняний період, розповіли, яких правил слід дотримуватися, щоб запобігти виникненню пожежі. Зокрема вогнеборці акцентували увагу на обов’язковості дотримання правил пожежної безпеки в установах з постійним масовим перебуванням людей. Так рятувальники розповіли педагогам, як правильно діяти у разі виявлення вибухонебезпечних придметів та дії під час виникнення пожежі у школі, показали, як користуватися первинними засобами пожежогасіння. Під час зустрічі фахівці ДСНС провели теоретичне навчання з директорами шкіл щодо організації евакуації у навчальних закладах, вказали на необхідність постійного повторення правил безпеки у освітянському середовищі, щоб за умови виникнення пожежі вчителі діяли швидко, злагоджено і точно знали, яких заходів слід вжити для безпечної евакуації дітей з навчального закладу.


детальніше...

Представники Таращанського районного сектору провели профілактичну бесіду

Опубліковано: 12-3-2020

10 березня представники Таращанського районного сектору провели профілактичну бесіду з викладачами Таращанського  державного технічного та економіко-правового коледжу, наголосивши на важливості дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у їхній щоденній роботі.
Рятувальники вкотре нагадали про обов’язки осіб, відповідальних за пожежну безпеку, розповіли про те, як правильно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації, зокрема, як найшвидше провести евакуацію студентів, розповіли про правила поводження під час виявлення вибухонебезпечних предметів.
Також детально розповіли як правильно користуватися вогнегасниками та пояснили різницю у використанні різних видів цих протипожежних засобів, наголосивши що  вуглекислотним вогнегасником слід користуватися під час гасіння офісної та комп’ютерної техніки,  а порошковим вогнегасником рекомендується користуватись у всіх інших приміщеннях для гасіння твердих речовин.
На завершення працівники ДСНС довели про важливість проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності та поновлення куточків з безпеки життєдіяльності  та  проведення роз’яснювальної профілактичної роботи не тільки з студентами але й з їхніми  батьками.


детальніше...

«Правила поведінки під час виявлення ВНП»

Опубліковано: 5-3-2020

5 березня рятувальники провели заняття з дітьми загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Володимирівка Таращанського району . Темою бесіди було: «Правила поведінки під час виявлення ВНП».
Під час проведення бесіди у цьому навчальному закладі співробітники Служби порятунку мали можливість поспілкуватися з учнями та вкотре нагадати їм про важливість дотримання правил безпеки та спільну турботу і відповідальність за своє життя, і здоров’я.
В ході спілкування рятувальники розповіли, що саме відноситься до вибухонебезпечних предметів , місця, де їх можна виявити найчастіше та детально розповіли правила поводження при виявленні небезпечних знахідок.
 Також учням повідомили телефони всіх екстрених служб, на які потрібно телефонувати у разі виявлення підозрілого предмету.
Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки, після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил безпеки у різних життєвих ситуаціях.


детальніше...

Важливо!

Опубліковано: 4-3-2020

4 березня на пункт зв’язку частини 15 ДПРЧ (м.Тараща) о 10 год. 15 хв. надійшло повідомлення про те, що на тереторії лісового масиву с. Крива Таращанського району виявлено вибухонебезпечний предмет в кількості 1 одиниці. Виїздом на місце знахідки працівниками Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області інформація була підтверджена та було встановлено що даний ВНП - це алтелерійський снаряд часів Великої Вітчизняної Війни.

Для вилучення та знешкодження вибухонебезпечного предмету Таращанським РС ГУ ДСНС подано заявку до групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС.

ДСНС України звертається до громадян із застереженням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше, не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101»!

 


детальніше...