Таращанський районний сектор Головного управління державної служби НС України в Київській області

Відбулась службова нарада

Опубліковано: 25-9-2020

25 вересня з особовим складом 15 ДПРЧ (м. Тараща) відбулась службова нарада.
Під час заходу рятувальники підвели підсумки проведеної роботи за попередній тиждень та визначили напрямки подальшої роботи. Значна увага приділялась проведенню профілактичних рейдів в екосистемах, проведення комплексних пожежно-провілактичних відпрацювань населених пунктів та профілактичній роботі в навчальних закладах Т. Обговорювались питання щодо посилення профілактичної роботи з населенням,  зниження кількості випадків пожеж, а також числа загиблих і постраждалих на території району. Проведено інструктаж щодо дотримання правил дорожнього руху.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Повідомлення про загорання трави у с. Ківшовата

Опубліковано: 22-9-2020

22 вересня о 13:44 до оперативно-диспетчерської служби Таращанського району надійшло повідомлення про загорання трави у с. Ківшовата.
 
Прибувши до місця виклику рятувальники встановили, що горить суха трава на площі 0,5 га.
Пожежу локалізовано о 14:18 хв, та повністю ліквідовано о 14:42 хв.
На пожежі працювало 1 одиниця основної техніки, ПСО с. Ківшовата та 5 чоловік особового складу.
Причина загоряння  наразі встановлюються.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

«Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Опубліковано: 22-9-2020

22 вересня в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники провели профілактичну роботу з учнями 9-го класу ЗОШ №3 м.Тараща. Працівники ДСНС України нагадали дітям елементарні правила пожежної безпеки, які можуть врятувати життя у майбутньому, а також пояснили як діяти під час виникнення надзвичайної ситуації або виявлення вибухонебезпечних предметів. В кінці заходу кожна дитина, збагатившись необхідними знаннями, отримала від рятувальників листівки на протипожежну тематику, а малеча розмальовки, які допоможуть краще засвоїти цікаву та корисну інформацію від вогнеборців.

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Повідомлення, що горить перекриття господарчої будівлі

Опубліковано: 21-9-2020

21 вересня  о 11год 47хв на ПЗЧ 15 ДПРЧ м. Тараща поступило повідомлення, що в с. Степок Таращанського району, по вул. Вишнева горить господарча будівля. До місця виклику було терміново направлено  одне відділення 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща 

 По прибуттю на місце пожежі встановлено, що горить  перекриття господарчої будівлі по всій площі.

Пожежу локалізовано о 12:14 повністю ліквідовано о 13:02. На пожежі працювалао 1 одиниця техніки , 1 ствол “Б”,  та 4 чоловік особового складу ДСНС. 

 Причина пожежі та сума матеріальних збитків встановлюється.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Повідомлення про загоряння кукурудзяного поля

Опубліковано: 21-9-2020

19 вересня о 18:44 до оперативно-диспетчерської служби м. Тараща  надійшло повідомлення про загоряння кукурудзяного поля за адресою: с. Ківшовата Таращанського району
На виклик терміново було направлено черговий караул 15-ї ДПРЧ м. Тараща.
По прибуттю було встановлено, що горить  кукурудза на площі 0,5 га .
Було викликано допоміжну техніку ПСО с. Ківшовата та трактор МТЗ-80.
Пожежу було локалізовано о 15:58 та ліквідовано о 20:34.
До гасіння пожежі залучалось 3 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.
Причина пожежі встановлюється.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Повідомлення про загорання трави у с. Косяківка

Опубліковано: 18-9-2020

17 вересня о 19:20 до оперативно-диспетчерської служби Таращанського району надійшло повідомлення про загорання трави у с. Косяківка.
Прибувши до місця виклику рятувальники встановили, що горить суха трава та кущі акації на відкритій території  на площі 0,5 га.
Пожежу локалізовано о 20:18 хв, та повністю ліквідовано о 20:30 хв.
На пожежі працювало 1 одиниця основної техніки та 5 чоловік особового складу.
Причина загоряння  наразі встановлюються.
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Повідомлення про загорання трави у с. Ківшовата

Опубліковано: 18-9-2020

17 вересня о 12:50 до оперативно-диспетчерської служби Таращанського району надійшло повідомлення про загорання трави у с. Ківшовата.
Прибувши до місця виклику рятувальники встановили, що горить суха трава та кущі акації на відкритій території  на площі 0,4 га.
Пожежу локалізовано о 13:19 хв, та повністю ліквідовано о 13:36 хв.
На пожежі працювало 1 одиниця основної техніки та 5 чоловік особового складу.
Причина загоряння  наразі встановлюються.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Спеціальне об’єктове тренування на території КП «Таращаводоканал»

Опубліковано: 15-9-2020

15 вересня відбулося спеціальне об’єктове тренування на території КП  «Таращаводоканал» розташованого у м. Тараща.
За ходом тренувань стежили фахівці Служби порятунку, які спершу провели протипожежний інструктаж з персоналом об’єкта і ланкою пожежогасіння, ознайомивши присутніх з порядком дій у разі небезпеки та нагадали, як користуватись вогнегасником. Під час заходу було відпрацьовано порядок дій працівників об’єкта при ліквідації аварійної ситуації, що нібито виникла на території. У процесі тренування учасники навчались першочергових дій з ліквідації уявної надзвичайної ситуації до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.
Своєю чергою, рятувальники здійснювали контроль якості підготовки та проведення заходу. Після його завершення з керівництвом об’єкту було проведено розбір тренувань з визначенням перспективних напрямів роботи.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Проведено Всеукраїнську громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

Опубліковано: 14-9-2020

14 вересня працівники Таращанського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області провели Всеукраїнську громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти" з дітлахами ДНЗ "Пролісок" розташованого у селі Салиха.
Головним завданням акції стало ознайомлення дітей з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника.
Рятувальники звернули увагу дітей на основні правила безпечної поведінки вдома , застерегли дітей від небезпечних ігор із сірниками й запальничками. Присутні дізналися від рятувальників про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів. Їм розповіли, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб. 
Завершилась зустріч відповідями вогнеборців на запитання дітей, де в рамках живого спілкування діти отримали інформацію, яка їх цікавить та закріпили порядок правильних дій в небезпечній ситуації.
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...