Таращанський районний сектор Головного управління державної служби НС України в Київській області

Загорання господарчої будівлі в м. Тараща

Опубліковано: 15-6-2020

13 червня о 13:05 до  оперативно-диспетчерської служби Таращанського району надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі в м. Тараща по вул. Б. Грінченка. На місце події направлено черговий караул 15-ї  Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща. По прибуттю встановлено що горить перекриття будівлі на площі 2 м.кв. Локалізовано загорання о 13:17  та повністю ліквідовано о 13:22. Вогнем знищено господарчу будівлюі по всій площі та речі домашнього вжитку. На ліквідацію пожежі залучено 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки та 7 чоловік особового складу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Інструктаж з працівниками які будуть задіяні під час проведення ЗНО

Опубліковано: 12-6-2020

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та пожежі під час підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань, 12 червня Таращанським районним сектором було роведено інструктаж з працівниками які будуть задіяні під час проведення ЗНО у ліцеї "Успіх" розташованому в м. Тараща. 
З персоналом проведено інструктажі з дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та ципвільного захисту, роз’яснено правила евакуації, порядок дій на випадок виникнення пожежі та правила користування первинними засобами пожежогасіння.
Наостанок рятувальники вручили педагогам тематичні листівки та надали наочні агітаційні матеріали для оновлення куточків безпеки в навчальних закладах.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Профілактичні рейди лісовими масивами та лісопарковими зонами

Опубліковано: 11-6-2020

З метою запобігання виникнення пожеж в екосистемах, 11 червня, рятувальники Таращанщини провели профілактичні рейди лісовими масивами та лісопарковими зонами. Говорили з громадянами про те, що переважна більшість пожеж у природних екосистемах виникає саме через порушення правил пожежної безпеки.
Чи не кожного дня чимало сил та засобів витрачається на ліквідацію лісових пожеж на території України. І шкода, що громадяни не розуміють у скільки державі обходиться один залишений у лісі недопалок або непогашене багаття.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Технічне обслуговування аварійно-рятувальної техніки підрозділу

Опубліковано: 10-6-2020

Справна пожежна техніка - запорука швидкого прибуття пожежно-рятувальних підрозділів до місця виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характерів.
З метою організації своєчасної підготовки до оперативного реагування на надзвичайні ситуації характерні для літнього періоду, 9 червня рятувальники Таращанського району здійснили технічне обслуговування аварійно-рятувальної техніки підрозділу. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Відбулась службова нарада

Опубліковано: 10-6-2020

10 червня з особовим складом 15 ДПРЧ (м. Тараща) відбулась службова нарада.
Під час заходу рятувальники підвели підсумки проведеної роботи за попередній тиждень та визначили напрямки подальшої роботиЗначна увага приділялась проведенню профілактичних рейдів на водних обєктах та в екосистемах, проведення комплексних пожежно-провілактичних відпрацювань населених пунктів та профілактичній роботі в дитячих закладах. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Загорання сміття на відкритій місцевості у м. Тараща

Опубліковано: 9-6-2020

7 червня о 08:15 хв до оперативно-диспетчерської служби Таращанського району надійшло повідомлення про загорання сміття на відкритій місцевості у м. Тараща по вул. Білоцерківська .

До місця виклику було направлено черговий караул 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща у складі  6 чол. , 1 основний автомобіль та 1 одиницю  допоміжної техніки.

На місці події рятувальниками встановлено, що горить сміття  на відкритій місцевості на площі орієнтовно 20 м.кв.

Пожежу локалізовано о 09:13 хв, та повністю ліквідовано о 09:22 хв.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Проведено роз'яснювальну роботу

Опубліковано: 5-6-2020

З метою недопущення порушень Правил дорожнього руху рятувальниками, 5 червня з особовим складом районного сектору та 15 ДПРЧ м. Тараща спільно з представниками Національної поліції проведено роз'яснювальну роботу спрямовану на недопущення порушень Правил дорожнього руху , підвищення культури водіння, поваги до інших учасників дорожнього руху та особистої відповідальності за безпеку дорожнього руху на автошляхах України.

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Профілактичні бесіди з мешканцями міста

Опубліковано: 4-6-2020

4 червня з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та недопущення загибелі людей на них, рятувальниками Таращанщини провели профілактичні бесіди з мешканцями міста.
Фахівці ДСНС нагадали про забезпечення належного протипожежного стану помешкань, дотримання правил пожежної безпеки у поводженні з відкритим вогнем та користуванні електроприладами. В ході проведеного заходу також звернули увагу і на заборону спалювання сухої рослинності, оскільки це не лише загрожує пожежній безпеці, а й шкодить навколишньому середовищу, нагадали правила поведінки на водних об’єктах та діям у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


детальніше...

Проведено рейдові відпрацювання біля водних об’єктів Таращанського району

Опубліковано: 2-6-2020

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах району, працівниками Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області 2 червня проведено рейдові відпрацювання біля водних об’єктів Таращанського району.

Вручаючи інформаційні листівки громадянам, співробітники ДСНС під час бесід акцентували увагу громадян на тому, що в переважній більшості випадків, люди гинуть на воді через власну необережність, тож вирушаючи на водойми, необхідно бути вкрай обережними та уважними. 

Також громадянам розповіли про небезпеку купання у не відведених місцях, про небезпеку пірнання у воду з обривів та мостів, нагадали про заборону купання у нетверезому стані та дії під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних придметів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...