Таращанське відділення Білоцерківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області

Привітали з ювілеєм

Опубліковано: 21-6-2018

Щоб побачити справжніх старожилів, не потрібно їхати далеко, варто лише завітати у село Велика Березянка, що знаходиться на Таращанщині Київської області. Тут місцевій мешканці Марії Іванівні Тимошенко випонилось 100 років. Попри поважний вік пані Марія не цурається фізичної праці по господарству. У цьому, мабуть, і запорука довголіття. Керівництво Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської облаті на чолі з начальником  Будком Костянтином Володимировичем , заступником начальника управління Соколовським Миколою Васильовичом та начальником відділу Гнатенко Вітою Володимирівною  привітали пані Марію  з унікальним ювілеєм. Нелегким був її  життєвий шлях. З 16 років розпочалася  трудова діяльність у колгоспі. Працювала під час війни. Народила і виховала п’ятеро дітей. Має шість внуків та сім правнуків . Змалечку привчала до роботи, вчила життєвої мудрості, — любити одне одного. Вражає, з якою великою повагою і любов’ю світилися очі близьких до своєї наставниці.  Незважаючи на поважний вік Марії Іванівни, дуже енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих. Секретом свого довголіття довгожителька вважає наполегливу працю й віру в Бога.


детальніше...

Головне Управління Пенсійного Фонду України у Київській області інформує

Опубліковано: 13-6-2018


детальніше...

Інформація для майбутнього пенсіонера

Опубліковано: 11-5-2018

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Інформаційний ролик

Опубліковано: 11-5-2018

.

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Робота електронного порталу Пенсійного фонду України

Опубліковано: 11-5-2018

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Цікаво знати!!! Проведення перерахунку пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб

Опубліковано: 4-4-2018

  


детальніше...

Відкриття пункту прийому громадян в с. Лісовичі Таращанського району

Опубліковано: 21-3-2018

Білоцерківським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області 20 березня 2018 року в с. Лісовичі Таращанського району в приміщенні сільської ради відкрито пункт  прийому громадян в приміщенні Лісовицької сільської ради в присутності   представника Таращанської районної ради Рябчук В.М., голова сільської ради Дубровський М.О., заступник начальника Білоцерківського об’єднаного управління Соколовський М.В., заступник начальника Таращанського відділення з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Петренко Л.М., Прийом громадян відбувається   щовівторка за адресою с. Лісовичі, вул.. Молодіжна , 2а/36, з 9-00 до 14-00.

 

 

 

 


детальніше...

В рамках реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Опубліковано: 28-2-2018


детальніше...

До вашого відома

Опубліковано: 9-2-2018

08.02.2018 року спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксаною Мазуренко та Наталією Кізіловою, державним виконавцем Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Київській області Євгенієм Левенець, за участі представника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Анни Коломієць було здійснено виїзний рейд до боржників Білоцерківського району, з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо сплати існуючої заборгованості до Пенсійного фонду та недопущення зростання нової.

09.02.2018 року спеціалістом Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Світланою Андроновою за участі представника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Зоряни Завгородньої проведено флеш-моб “Легальна зарплата – забезпечить ваше майбутнє!” та “Зарплата в “конверті” – робота без гарантії” в Комунальному закладі Київської обласної ради  "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту". Даний заклад обласного значення забезпечує розвиток спортивних здібностей та обдарувань дітей та молоді з метою підготовки спортсменів до національних збірних команд України з різних видів спорту. До проведення флеш-мобу активно долучились студенти ліцею-інтернату. Також, під час акції спеціалісти повідомили студентів про можливість вступу до вищих навчальних закладів за направленням Пенсійного фонду України.

Наприкінці зустрічі всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

 

 

 


детальніше...