Таращанське відділення Білоцерківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області

Зустріч з студентом

Опубліковано: 22-11-2018

   Вже стало традицією зустрічатись з студентами, які навчаються за направленнями Пенсійного фонду України. Так, в вересні відбулася така зустріч начальника відділу по роботі з персоналом Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Колосовською Тетяною з студентом V курсу Національного  авіаційного університету Єнютіним Денисом.

    В ході зустрічі розглянуті питання щодо системи обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій,  страхового стажу для призначення пенсій, переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Також  було продемонстровано інформаційні відеоролики про роботу Веб-порталу та соціальні ролики про легальну заробітну плату.

    Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр»,  роздані інформаційні матеріали та буклети.


детальніше...

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

Опубліковано: 21-11-2018

 14 вересня 2018 головним спеціалістом Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Гузь Наталією Володимирівна проведено зустріч з трудовим колективом   підприємець фізична особа Бачинська О. Б. ринок «Білоцерківець».

    В ході  зустрічі Наталія Володимирівна висвітлила ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Ознайомили присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 січня 2018 та з 1 квітня 2018, надала роз’яснення про умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та  заробітної плати.

         Особливу увагу  звернула на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій та функціонування веб-порталу надання електронних послуг ПФУ. Під час зустрічі присутніх ознайомлено з інформаційними матеріалами, які висвітлюються  на шпальтах тижневика Песійного фонду України «Пенсійний кур’єр» та надано відеоролик для перегляду 

         На ряд поставлених питань надала відповіді стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій. Вона пояснили, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера:

 • тривалість страхового стажу;
 • індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
 • середня зарплата в країні за  три останні роки перед призначенням пенсії.

Надано роз’яснення про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії, Було продемонстровано інформаційні відеоролики про роботу Веб-порталу та соціальні ролики про легальну заробітну плату.

         Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.Прийнято 5 заяв про реєстрацію у онлайн-сервісі ПФУ-SMS – інформування.

 

 

 


детальніше...

Продовжується робота мобільних точок доступу з надання правової допомоги

Опубліковано: 14-11-2018

Вже вкотре,  начальник Рокитнянського відділу  з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тетяна Шевчук, прийняла участь в роботі мобільних точок доступу. Так,  13 листопада  2018 року відбувся прийом громадян в с. Телешівка та с. Шарки  Рокитнянського району, на який звернулись за консультацією з питань пенсійного забезпечення мешканці даних населених пунктів. Громадянам, які звернулись на прийом, надано роз’яснення та відповіді на запитання щодо функціонування Веб-порталу, смс-інформування,  роздані інформаційні буклети з питань пенсійного забезпечення, накопичувальної системи, легалізації заробітної плати. Під час проведення прийому  посадові особи органів територіального управління юстиції,  Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Пенсійного фонду України  та соціального захисту населення оперативно надають консультації та допомогу різним категоріям населення за місцем проживання.


детальніше...

Відбулась робоча нарада з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску

Опубліковано: 8-10-2018

04 жовтня 2018 року під головуванням начальника Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павла Козирєва відбулась робоча нарада з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску за участю голови комісії з припинення Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Костянтина Будка та заступника начальника фінансово-економічного відділу Наталії Кізілової, начальників Білоцерківського,  Рокитнянського та Таращанського районних відділів ДВС та Білоцерківського міського відділу ДВС.

Особливу увагу учасники наради приділили стану виконання виконавчих проваджень по ЄСВ та звірці залишків виконавчих документів. Обговорили спільні заходи щодо погашення заборгованості зі сплати ЄСВ в розрізі платників та, зокрема, погашення боргу фізичними особами – підприємцями.


детальніше...

ВІДБУЛАСЯ СЕМІНАР-НАРАДА ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ

Опубліковано: 21-9-2018

20 вересня 2018 року в актовому залі Таращанської  райдержадімінстрації відбулася семінар-нарада для фізичних осіб – підприємців та бухгалтерів підприємств, установ та організацій  Таращанського району

На сьогоднішній день нагальним є питання щодо забезпечення дотримання соціальних гарантій, в першу чергу, легалізація виплати заробітної плати найманим працівникам, своєчасність сплати ЄСВ та подання звітності.

На нараді від Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області були присутні головний спеціаліст фінансово-економічного відідділу Тетяна Гудзовська та головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Білоцерківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ігор Сальніков.

Під час заходу Ігор Сальніков ознайомив присутніх, а їх було понад 70, зі змінами в законодавстві, які стосуються порядку нарахування та сплати єдиного внеску щодо порядку заповнення Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове  державне соціальне страхування (додаток 4) про послуги які надає Пенсійний фонд через Веб-портал та про переваги накопичувальної системи, яка починає діяти з 01.01.2019.

Тетяна Гудзовська проінформувала про негативні наслідки отримання заробітної плати «в коверті» та соціальну незахищеність нелегально оформлених найманих працівників, про заємозв'язок  між відрахуваннями до Пенсійного фонду України та розміром майбутньої пенсійної виплати та наголосила про своєчасніть сплати єдиного соціального внеску. Також, нагадала про можливість одноразової сплати ЄСВ за попередні періоди при добровільній участі у системі загальнообовязкового державного соціального страхування.

Були роздані буклети та листівки стосовно послуг, які надає Пенсійний фонд України.


детальніше...

Зустріч з трудовим колективом

Опубліковано: 21-9-2018

15 вересня 2018 року відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом  фізичної особи – підприємця Шукало Наталії Олександрівни.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій м.Узин Томіна Лариса Анатоліївна ознайомила присутніх про ухвалену постанову урядом від 22.08.2018 року про внутрішні реорганізації органів Фонду в 15 областях, щодо якісного обслуговування громадян. Фонди, як і раніше, працюватимуть за принципом поділу на ФРОНТ- ОФІС, який працює з клієнтами і для клієнтів, та БЕК-ОФІС- працівники, які опрацьовують документи та заяви від громадян. Також надана консультація з питань порталу електронних послу пенсійного фонду України https:// portal.pfu.gov.ua, де в особистому кабінеті людина може, наприклад, дізнатися про свій страховий стаж, а пенсіонер - побачити розмір пенсії та як її обчислено. Надана інформація про запровадження нового сервісу щомісячного отримання СМС з інформацією про зарахування певного місяця роботи до страхового стажу та про сплату/несплату  роботодавцем єдиного соцвнеску. А за допомогою QR- коду через веб - портал можна отримати форму ОК-5, довідку про розмір пенсії тощо.


детальніше...

Електронне пенсійне посвідчення - послуга доступна для всіх пенсіонерів, які є клієнтами АТ «Ощадбанк» !

Опубліковано: 27-8-2018

Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про можливість виготовлення електронного пенсійного посвідчення пенсіонерам, які не є внутрішньо переміщеними особами та отримують пенсійні виплати через відділення АТ «Ощадбанк».

Для оформлення платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням, пенсіонерам,  які перебувають на обліку в Білоцерківському ОУ ПФУ, а також пенсіонерам, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» (пенсіонери по лінії  МВС, МО та ін.) та перебувають на обліку в головному управлінні ПФУ у Київській області слід звертатись до сервісних центрів об’єднаного управління за місцем проживання:

 • пенсіонери м. Біла Церква - м. Біла Церква, б-р Олександрійський,106 (1 поверх) або вул. Леваневського, 34 ;
 • пенсіонери Білоцерківського району - м. Біла Церква, вул. Я Мудрого, 2 (1 поверх, каб. 102) ;
 • пенсіонери м. Узин - м. Узин, вул. Котляревського, 16 а (каб. 4) ;
 • пенсіонери м. Тараща та Таращанського району - м. Тараща, вул. Софіївська, 3 (каб. 1) ;
 • пенсіонери смт. Рокитне та Рокитнянського району - смт. Рокитне, вул. Першотравнева, 6 (каб. 39) ;

та надати наступний пакет документів:

 • паспорт (оригінал);
 • ідентифікаційний номер (оригінал);
 • кольорове фото (1 шт., формат 30х25 мм);
 • договір про відкриття рахунку для виплати пенсії в АТ «Ощадбанк».

 

Електронне пенсійне посвідчення (далі -ЕПП) виготовляється на ім’я особи, якій призначено пенсію. У разі, якщо пенсія призначена неповнолітній або недієздатній особі чи особі, цивільна дієздатність  якої обмежена, в ЕПП зазначаються прізвище, ім’я та по батькові батька (матері) або опікуна чи піклувальника.

ЕПП має бути підготовлено до видачі протягом 30 робочих днів з дня прийняття заяви від одержувача пенсії Пенсійним фондом України.

ЕПП видається пенсіонеру особисто у вказаному ним у заяві відділенні банку. Разом з ЕПП видається інструкція про його використання.

Строк дії карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, встановлюється до трьох років.

 


детальніше...

Спільна нарада щодо заходів по погашенню боргів по ЄСВ

Опубліковано: 16-8-2018

13 серпня 2018 року Білоцерківське об’єднане управління ПФУ взяло участь у робочій нараді, яку провели спільно з головою Білоцерківської райдержадміністрації Геннадієм Джегуром, представниками фіскальної служби, керівниками місцевих ринків.

Головна мета наради- інформування підприємців про необхідність своєчасної сплати єдиного соціального внеску та погашення існуючої заборгованості по єдиному внеску. Під час наради опрацьовано питання погашення заборгованості зі сплати ЄСВ фізичними особами – підприємцями. Також досягнуто домовленості з керівниками ринків про можливість моніторингу страхового стажу та доходів через послуги, що надаються ПФУ в електронному вигляді (смс-інформування та веб-портал).

 

 

 

 

 

 


детальніше...

Здійснено виїзний прийом

Опубліковано: 9-8-2018

7 серпня 2018 року здійснено виїзний прийом в с.Лісовичі до пенсіонера Плахотнюк Надії Григорівни заступником начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (Таращанський відділ ) Петренко Людмилою Олександрівною та секретарем сільської ради Зінюк Аллою Степанівною. В ході зустрічі запропоновано допомогу в питаннях пенсійного забезпечення та роз’яснено зміни в пенсійному законодавстві.

 

 

 

 

 

 

 

 


детальніше...