Звіт по зверненням

Опубліковано: 31-8-2016

Протягом року до відділу з юридичних питань та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації через «Урядову гарячу лінію» надійшло 128 звернень, основними питаннями є: виплати соціальних допомог, отримання житла для переселенців, отримання пільг на проїзд та роз’яснення щодо нарахування субсидій.

Письмових звернень надійшло 109. Проблемними питаннями є: забезпечення безоплатного проїзду пільговим категоріям громадян, забезпечення твердим паливом, надання матеріальної допомоги на лікування, питання землекористування, ремонту радіо – зв’язку.

Кількість запитів на отримання публічної інформації, що надійшли до Таращанської райдержадміністрації

Кількість запитів на отримання публічної інформації, на які надано відповідь

Кількість запитів на отримання публічної інформації, що перебувають на опрацюванні