ЗВЕРНЕННЯ ВАДИМА ПАСIЧНЮКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА 75-ï РIЧНИЦI ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Опубліковано: 8-5-2020

Шановнi ветерани та жителі нашого району!

8 та 9 травня ми відзначаємо дві важливі дати – День пам’яті та примирення та 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь.
Пам’ятаймо, на якій героїчній землі ми живемо, пам’ятаймо про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер.
Шановнi ветерани! Для мене велика честь засвідчити вам свою повагу та висловити глибоку вдячність. Бажаю кожному здоров'я, добра і благополуччя.

Вадим Пасiчнюк
Голова Таращанськоï районноï державноï адмiнiстрацiï