ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ТАРАЩАНСЬКОÏ РАЙОННОÏ ДЕРЖАВНОÏ АДМIНIСТРАЦÏÏ ВАДИМА ПАСIЧНЮКА

Опубліковано: 17-4-2020

Шановні жителі Таращанщини!

Наближається Великдень. Щороку на це світле свято у церквах та храмах району збирається велика кількість людей, а потім за великим столом у колі рідних. Але цьогоріч святкування відбуватиметься в особливих умовах зумовлених поширенням епідемії коронавірусу. Прошу вас поставитися з порозумінням до введення обмежувальних карантинних заходів.
Закликаю кожного залишатися на Великдень вдома, в колі рідних та близьких, об’єднатися в молитві у власному будинку, квартирі. Саме ваше відповідальне ставлення до ситуації допоможе всім. Адже життя і здоров’я - наш головний пріоритет.
Станом на 17 квітня 2020 року у Таращанському районi не зафіксовано жодного випадку інфікування небезпечним коронавірусом. Я хочу, щоб така ситуація збереглася і після Великодня.
Залишайтеся на Великдень вдома, і нехай коронавірусна інфекція обійде нас стороною.

Вадим Пасiчнюк
Голова Таращанськоï районноï державноï адмiнiстрацiï