Звернення голови райдержадміністрації щодо виявлення в районі коронавірусної інфекції

Опубліковано: 17-7-2020

Шановні жителі району!

Звертаюся до Вас як до свідомих та відповідальних громадян, бо саме завдяки нашим спільним діям вдавалося зберегти позитивну статистику і стабільну динаміку до 28 квітня поточного року, коли в районі вперше отримали лабораторно підтверджений випадок інфікування вірусом COVID-19.

На жаль, станом на 17 липня маємо 4 нові підтверджені випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Наразі усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах району. Тому я буду вдячний кожному з вас за дотримання правил карантину, за самоізоляцію після поїздки за кордон, за вчасне звернення до лікаря та телефонний дзвінок на гарячу лінію.

Незважаючи на послаблення карантинних обмежень урядом, нам не варто розслаблятися.

Закликаю усіх, враховуючи ситуацію, не виходити без потреби з дому, спілкуватись із близькими за допомогою телефону, максимально обмежити коло контактів, користуватись засобами індивідуального захисту.

Ми обов’язково подолаємо це випробування разом! Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!

Вадим ПАСIЧНЮК

Голова Таращанськоï районноï державноï адмiнiстрацïï