Зустріч голови правління ПАТ «Київоблгаз» Дмитра Дронова з громадськістю Таращанського району

Опубліковано: 4-12-2018

03 грудня в приміщенні Таращанської районної державної адміністрації відбулась зустріч   голови правління ПАТ по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» Дмитра Дронова з представниками органів виконавчої влади   та місцевого самоврядування Таращанського району, керівниками окремих організацій, установ, підприємств та громадськістю району .

У заході також прийняв участь директор ТОВ «Київоблгаз Збут» Денис Смоляков.

На зустрічі обговорювалась низка  актуальних питань, зокрема, щодо підвищення  ціни на блакитне паливо, щодо проблематики та ходу опалювального сезону 2018-2019рр.  в Таращанському районі, а саме виділення номінацій на газ.

По закінченню  зустрічі, голова правління ПАТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов провів  особистий прийом  громадян  щодо питань, які найбільше хвилюють мешканців району.