Знову пролунав перший дзвінок для шкільної родини

Опубліковано: 2-9-2019

Емоції, які виникають у перший день нового навчального року, не можливо порівняти з жодними іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Урочисте відзначення цього свята стало уже доброю традицією. Тому, сьогодні у всіх 23-х навчальних закладах району відбулись святкові лінійки та пролунав перший дзвоник, який закликав учнів до школи: кого вперше, кого вчергове, а для кого цей рік стане останнім роком перебування у школі.

У районі цього дня приступили до навчання 2896 учнів. Цьогоріч 282 першокласника зі ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок у Нову українську школу, щоб отримати якісно новий зміст освіти.

Свято першого дзвоника сповістило про початок нового 2019 – 2020 навчального року. Хай він буде мирним і спокійним, хай збудуться дитячі мрії й батьківські надії. Щасливої дороги тобі, новий навчальний рік!