Засідання Таращанської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 16-3-2017

Сьогодні, 16 березня  під керівництвом в.о. голови Таращанської районної державної адміністрації Юрія Шостака відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У її роботі взяли участь члени комісії,керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місьсільвиконкомів,керівники установ  та організацій району.

На порядку денному засідання комісії розглядалися наступні питання:

- щодо епізоотичної ситуації з африканської чуми свиней в Таращанському районі;

- щодо попередження пожеж від випалювання сухої рослинності у населених пунктах Таращанського району та лісових масивах;

- про  створення підрозділів місцевої пожежної охорони;

- про заходи щодо знешкодження непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин;

- про стан забезпечення закладів охорони здоров’я автономними джерелами електроживлення та готовність їх до роботи у разі аварійних відключень електропостачання.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісія прийняла відповідні рішення.