Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 16-8-2018

15 серпня під керівництвом виконуючого обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрія Шостака відбулося засідання комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації. На порядку денному було розглянуто питання про вжиття заходів щодо запобігання масовим  захворюванням  на гострі кишкові інфекції і харчові отруєння серед населення Таращанського району. (Доповідав: Третяк Микола Михайлович  – головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Таращанського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області).

Доповідач проінформував присутніх про неблагополучну епідемічну ситуацію, яка слалася в країні, щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції і харчові отруєння серед населення. Зокрема, неодноразово спалахи масових харчових отруєнь людей, в тому числі дітей, фіксувалися в різних регіонах України. Наймасовіше отруєння шаурмою сталося в Києві. З 30 липня по 6 серпня інформація про отруєння надійшла від 93 осіб. За попередніми даними у всіх, хто отруївся, виявили сальмонельоз.

З метою запобігання масових  інфекційних захворювань  і харчових отруєнь серед населення Таращанського району були прийняті рішення та дані відповідні доручення.