Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 26-12-2017

26 грудня в районній державній адміністрації під головуванням виконуючого обов'язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрія Шостака відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Серед  розглянутих  питань: забезпечення сталої роботи  систем життєзабезпечення населення, об’єктів інфраструктури, упередження  надзвичайних ситуацій  та оперативне реагування у разі їх  виникнення під час ускладнення погодних умов в Таращанському  районі (доповів: Шостак Юрій Вікторович – виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації; співдоповідачі: Маслюк Микола Іванович - начальник Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області; Могилян Андрій Дмитрович – виконроб Таращанського ДРП філії «Богуславське РайДУ»; Степанець Олександр Степанович – начальник філії «Таращанська ДЕД»; Похилий Олександр Вікторович – директор КП «Таращаблагоустрій»); підготовка до участі 27.12.2017 року в командно-штабному навчанні на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру складних умовах зимового часу» (доповіла: Білостоцька Олена Дмитрівна – начальник відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації).

По всіх розглянутих питаннях дані відповідні доручення.