Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення у районі Дня захисника України та Дня Українського козацтва провів Юрій Шостак

Опубліковано: 9-10-2017

9 жовтня під керівництвом виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Шостака відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в районі Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Засідання проходило за участю керівника апарату райдержадміністрації Ірини Андрусенко, голови районної ради Людмили Урожай, військового комісара Таращанського районного військового комісаріату Миколи Рибалка, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, голів громадських організацій.

В ході обговорення визначено формати проведення  низки заходів та визначено відповідальних осіб під час проведення районих урочистостей. За результатами проведення засідання надано відповідні доручення.

Також вирішили до наступного засідання оргкомітету вибудувати конкретні позиції усіх етапів організації святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва в районі.

Патріотичні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району, освітніх закладах та бібліотечних установах.