Засідання оргкомітету до Дня захисника України

Опубліковано: 1-10-2019

1 жовтня в залі засідань районної державної адміністрації та районної ради відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в районі  Дня захисника України — державного свята, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.

Засідання проходило за участю керівника апарату райдержадміністрації Ірини Андрусенко, голови районної ради Людмили Урожай, членів організаційного комітету та запрошених.

В ході обговорення визначено формат, дату, час проведення заходу та скоординовано дії відповідальних осіб за святкування.За результатами проведення засідання надано відповідні доручення. Також учасники зібрання вирішили до наступного засідання оргкомітету вибудувати конкретні позиції усіх етапів організації святкування.