Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Таращанській райдержадміністрації

Опубліковано: 31-7-2020

31 липня під керівництвом голови райдержадміністрації Вадима Пасічнюка, за участю керівників управлінь, установ району, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Таращанській райдержадміністрації.

На засіданні комісії розглядались питання:

1. Про вибуття з прийомної сім’ї особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, у зв’язку з досягненням повноліття та здобуттям повної загальної середньої освіти.

2.  Про призначення піклувальника над дитиною-сиротою.

3. Про надання дозволу на оформлення спадщини згідно заповіту на  малолітню дитину.

4. Про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку неповнолітній дитині.

5. Про надання дозволу на укладення договору про поділ спадщини.

6. Про надання дозволу матері на виїзд/в’їзд в населені пункти в районі проведення операції об’єднаних сил (антитерористичної операції) на неконтрольованій території України через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, неповнолітньої дитини, без дозволу (згоди) батька.

7. Про стан виконання батьківських обов’язків матір’ю, щодо своїх чотирьох малолітніх дітей.

8. Про доцільність реінтеграції неповнолітньої та малолітньої дитини з Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в сім’ю батьків.

9. Про доцільність зняття з-під соціального супроводу ряду сімей у Таращанському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

10. Про доцільність взяття під соціальний супровід однієї сім’ї у Таращанському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

11. Про доцільність продовження соціального супроводу однієї сім’ї у Таращанському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відповідно до поданих заяв та матеріалів членами комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації прийняті рішення та надано відповідні рекомендації.