Засідання двадцять першої (позачергової) сесії районної ради

Опубліковано: 12-4-2018

12 квітня виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак взяв участь у роботі двадцять першої (позачергової) сесії Таращанської районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Людмила Урожай.

На розгляд сесії районної ради винесено питання:

1. Про внесення змін до  рішення  районної ради  від  22.12.2017 р. № 361-19-VІІ “Про районний бюджет Таращанського району  на  2018 рік”.

2. Про деякі питання управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанського  району.

3. Про призначення на посаду  завідувача Комунального закладу  Таращанської районної ради «Таращанська центральна районна аптека №13».

4. Про призначення на посаду  редактора  Таращанської редакції  районного радіомовлення Київської області.

5. Про надання дозволу Таращанському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на передачу в  оренду  частини будівлі площею 65,4 м2, яка розташована за адресою: м. Тараща,  вул. Короленка, 9.

6.Про затвердження Порядку призначення на посади педагогічних працівників Комунального закладу Таращанської районної ради Київської області «Таращанський районний інклюзивно – ресурсний центр».

7. Про затвердження статуту Комунального закладу Таращанської районної ради Київської області «Таращанський районний інклюзивно – ресурсний центр» в новій редакції.

8. Про надання дозволу Комунальному підприємству Таращанської районної ради «Таращанська  центральна районна аптека №13»на передачу в оренду   частини будівлі та гаража,  які розташовані за адресою: м. Тараща, вул. Шевченка, 35.

9.Про надання дозволу  на списання автомобіля ІЖ 2717 з балансу Комунального підприємства Таращанської районної ради «Таращанська  центральна районна аптека №13».

10. Про затвердження Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад міста та сіл Таращанського району Київської області у новій редакції.

11. Про затвердження Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до спільної власності міста та сіл Таращанського району у новій редакції.

12. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанського району  Київської області у новій редакції.

13. Про затвердження Порядку відрахування у 2018 році комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанського району до районного бюджету Таращанського району частини чистого прибутку (доходу).

14. Різне.