Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Таращанській райдержадміністрації

Опубліковано: 24-1-2020

24 січня 2020 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрія Шостака відбулося чергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Таращанській райдержадміністрації. У роботі комісії прийняли участь члени комісії, спеціалісти державних установ ветеринарної медицини Таращанського району, міський та сільський голови, голова Таращанської районної ради УТМР Михайло Коваленко.

Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо профілактики хвороби Нью-Касла та грипу птиці в Таращанському районі, заходів з недопущення занесення та розповсюдження збудника Африканської чуми свиней, профілактики захворювання на сказ тваринами.

Врахувавши інформацію начальника Таращанського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Сергія Котенка із зазначених питань, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Таращанській райдержадміністрації прийняла ряд відповідних рішень щодо здійснення господарських та ветеринарних заходів для недопущення розповсюдження захворюваності тварин і птиці.

Користуючись нагодою, перед присутніми виступив начальник Таращанського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Микола Маслюк, який розповів про ситуацію з пожежами у природних екосистемах та житлових масивах і звернув увагу на необхідності проведення протипожежних заходів в закладах освіти району.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації Юрій Шостак звернувся до сільських голів з проханням сприяти у проведенні весняного призову громадян на строкову військову службу та звернув увагу на важливі фінансові питання.