«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

Опубліковано: 16-4-2019

15 квітня  у рамках проведення громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Таращанського районного сектору провели навчально-виховну бесіду з учнями 7-Б класу ЗОШ №2 міста Тараща.
Як завжди рятувальники розповіли, що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом. Також рятувальники нагадали дітям правила безпечної поведінки в побуті, зокрема при користуванні електричними та газовими приладами, правила пожежної безпеки в навчальних закладах та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Діти з великим захопленням слухали розповідь рятувальників.
Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки, після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.