Запобігти. Врятувати. Допомогти

Опубліковано: 24-1-2020

23 січня працівники Таращанського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області провели Всеукраїнську громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти" з учнями 11-х класів ліцею «Успіх» розташованого в м. Тараща.

Головним завданням акції стало ознайомлення дітей з основними правилами пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника.

Рятувальники звернули увагу дітей на основні правила безпечної поведінки вдома при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли школярів від небезпечних ігор із сірниками й запальничками. Присутні дізналися від рятувальників про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів. Їм розповіли, як правильно викликати Службу порятунку, які є номери телефонів екстрених служб, а також нагадали правила поведінки на кризі.