Запобігти! Врятувати! Допомогти!

Опубліковано: 18-10-2019

Навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності - є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Тож, щодня фахівці ДСНС проводять для дітей різного віку цікаві заходи та бесіди з питань пожежної безпеки, а також влаштовують громадські акції Запобігти! Врятувати! Допомогти!
Для того, щоб майбутнє покоління знало, як діяти в умовах надзвичайної ситуації, 16 жовтня фахівці Таращанського РС ГУ ДСНС України у Київській області завітали до  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 в м. Тараща, де розповіли учням про те, до чого можуть призвести ігри з вогнем та незнайомими предметами. Фахівці Служби порятунку привели дітям приклади з власної практики, пояснюючи, з яких саме причин сталася та чи інша надзвичайна подія, і як їй можна було б запобігти.
Школярі завжди слухають розповіді рятувальників з неабиякою цікавістю. Як зазначають вчителі, рівень знань правил безпеки у дітей після таких уроків підвищується в рази. А це означає що і ризик для підростаючого покоління потрапити у халепу відповідно зменшується.