Заходи з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Таращанському районі

Опубліковано: 9-10-2017

7 жовтня за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників районного військового комісаріату, військовозобов’язаних, які мають досвід бойових дій, учасників АТО, військовозобов’язаних приписаних до підрозділів територіальної оборони, молоді, громадськості району на стадіоні «Колос» в м.Тараща відбулися заходи з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Таращанському районі.

З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак. В своєму виступі Юрій Вікторович зазначив, що основною метою проведення даного заходу є підтримка знань та відновлення пам’яті про основи ведення бойового мистецтва та  виконання завдань за призначенням для забезпечення обороноздатності кожного району. Висловив вдячність бійцям, які перебували в зоні АТО та були присутні на даному заході аби передати свої знання та вміння учасникам загонів територіальної оборони в тактичній, медичній підготовці, тощо. Закликав всіх до єдності та взаєморозуміння для того, щоб саме Таращанщина показала на високому рівні своє вміння охороняти кордони району.

Під час заходу присутні відпрацювали елементи тактико-спеціальної, вогневої,  медичної та  топографічної підготовки. 

За оцінками інструкторів, які проводили комплексні заняття, усі поставлені завдання військовослужбовці  виконали чітко та злагоджено, продемонструвавши високу готовність до дій за призначенням.

Учасники заходу  висловили слова вдячності за проведенні заняття та надану можливість практичного відпрацювання всіх життєвих ситуацій які можуть знадобитися у майбутньому.

На завершення відбувся концерт  гурту "Побратими", які  виконали низку патріотичних пісень.