Загальна інформація про ЦНАП

Адреса: 09500, Київська обл., м. Тараща, вул.Героїв Чорнобиля, 1

тел.: (04566) 5-20-52

e-mail: cnap_tara@ukr.net

Новікова Олена Миколаївна - керівник Центру надання адміністративних послуг Таращанської районної державної адміністрації

Розклад роботи:

Пн.- Чт.: 800 – 1700, Пт.: 800 – 1600,

обідня перерва:  1200 – 1300,

Сб., Нд.: вихідний.

Центр надання адміністративних послуг Таращанської районної державної адміністрації (ЦНАП) утворено, як постійно діючий робочий орган Таращанської районної державної адміністрації, з метою забезпечення надання адміністративних послуг. В ЦНАП адміністративні послуги надаються через адміністратора шляхом його взаємодії з суб`єктами надання адміністративних послуг.

Метою створення ЦНАП є вдосконалення роботи виконавчих органів для задоволення потреб суб’єктів звернення шляхом:

• Спрощення процедур отримання адміністративних послуг;

• Забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій посадових осіб щодо надання адміністративних послуг;

• Надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктом звернення.

Також через ЦНАП забезпечується надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

ЦНАП створює доступні та зручні умови реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, задоволення потреб громадян та суб’єктів господарювання, підвищення якості надання адміністративних послуг.

ЦНАП створено для підвищення рівня та якості життя населення у частині організації надання адміністративних послуг у найкоротший строк,та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, подолання адміністративних непорозумінь, спрощення процедури отримання адміністративних послуг суб’єктами звернення.

Закон України “Про адміністративні послуги” (06.09.2012 № 5203-VI) визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.

Адміністративна послуга — результат здійснення владних повноважень суб`єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов`язків такої особи відповідно до закону.

Суб`єкт звернення — фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг.

Суб`єкт надання адміністративної послуги — орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

Вимоги Закону України поширюються на надання суб`єктом надання адміністративних послуг витягів та виписок з реєстрів, свідоцтв, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб`єкту звернення, а також об`єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.