З турботою про дітей

Опубліковано: 30-7-2020

Одним із пріоритетних напрямків діяльності районного керівництва і, зокрема, голови Таращанської райдержадміністрації Вадима Пасічнюка є соціальна підтримка дітей, особливо – незахищених категорій. Саме з цією метою Вадим Олександрович започаткував важливий проєкт, в рамках якого дітки з сімей, які потрапили в складні життєві обставини, отримують можливість бути застрахованими від нещасних випадків чи внаслідок хвороб.

Тож у середу, 29 липня, у приміщеннях сільських рад сіл Лука й Кислівка відбулось вручення перших 14-ти безкоштовних страхових полісів від компанії ПрАТ «MetLife».

Документи очільник адміністрації вручив особисто батькам застрахованих осіб – із найкращими побажаннями.

«Я впевнений, що страхування є вкрай необхідним, бо немає нічого дорожчого, ніж діти. Ми все маємо робити для того, щоб вони були захищеними, щасливими, а головне – здоровими», - підкреслив Вадим Пасічнюк.

Як розповів керівник, вартість одного страхового полісу складає 742 гривні. Він передбачає: страхування на випадок тілесних ушкоджень внаслідок нещасного випадку, страхування на випадок розладу здоров’я внаслідок нещасного випадку або через хворобу та страхування на випадок критичного захворювання (20 захворювань -станів).

До кінця року планується застрахувати близько ста дітей Таращанського району.