З нагоди святкування Дня Європи в Україні

Опубліковано: 15-5-2017

13 травня в Таращанській бібліотеці для дітей відбулася заочна подорож «Європейський Союз: дізнайтесь більше», під час якої діти мали можливість ознайомитися з цікавими фактами про країни Євросоюзу в ігровій формі. Маршрут подорожі складався з різних зупинок: «Літературна», на якій діти читали європейські казки; «Музична», де мали можливість поспівати, «Танцювальна», де могли переглянути відео національних танців різних країн Європи.

Старшокласники ознайомилися з мультімедійною презентацією «Європа багатолика: знайома, безмежна, цікава» , яка знайомила  читачів з географічним, кліматичним, історичним,  політичним і суспільним різноманіттям країн Європи, зокрема, Франції, Швеції, Норвегії, Фінляндія, Ісландія, Австрії і т.д.

Для наймолодшик відвідувачів бібліотеки бібліотекарі організували та провели годину казок «Відкриваємо для себе казкарів Європи »

У Таращанській ЦРБ  під час засідання клубу «Надвечір’я» учасники заходу  ознайомилися з новинками літератури на книжковій виставці «Україна на шляху до Європейської інтеграції» та завдяки мультимедійній експрес-подорожі «Парад країн Європи»  віртуально побували в Євросоюзі.

Юнацтво після знайомства з інформаційним дайджестом  «Короткі відомості про Європейський Союз» відповіли на питання  вікторини - мозаїки «Європа на твоїй долоні»

.