«З любов'ю до дітей»

Опубліковано: 17-1-2020

Новий рік, Різдво Христове – найбажаніші та найтепліші календарні свята, які знають, люблять, з нетерпінням чекають дорослі та діти.

Відповідно до обласної Комплексної програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» у період святкування Дня святого Миколая, новорічних та  різдвяних свят Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада, служба у справах дітей та сім'ї  Київської обласної державної адміністрації традиційно проводять  обласну благодійну акцію «З любов'ю до дітей». Мета акції - привітання дітей, які за станом здоров'я не мають фізичної можливості взяти участь у святкових новорічних програмах.

Привітати  дітей зі святом за місцем їхнього проживання, завітали працівники служби у справах дітей та сім'ї Таращанської райдержадміністрації та Таращанського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді та старшокласники Таращанського академічного ліцею «Ерудит».

І яке ж свято без подарунків?!

В рамках проведення означеної акції шановні гості  вручили дітям  подарунки  та іграшки, побажали процвітання родині, здоров'я і благополуччя усім її членам!