Вшанування пам’яті Великого Кобзаря

Опубліковано: 7-3-2018

7 березня з нагоди 204-ї річниці від дня народження і вшанування пам’яті видатного українського поета, художника та вченого Т.Г.Шевченка відбулося покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря, що знаходиться у місті Тараща на площі Незалежності. Вшанувати пам'ять геніального поета прийшли виконуючий обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак, голова Таращанської районної ради Людмила Урожай, міський голова Валерій Велієв, керівники та працівники управлінь, відділів райдержадміністрації, організацій й установ району.

Цього ж дня, в Центральній районній бібліотеці всі охочі могли ознайомитися з біографією Великого Кобзаря, його творчістю, життєвим шляхом та прослухати читання віршів Т.Г.Шевченка.