Вшанували людей героїчної професії

Опубліковано: 10-5-2019

Рятувати життя і майно людей від вогню – справа не проста, навіть небезпечна. Вона вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часом  - і здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. Обирали її завжди люди мужні, сильні духом, морально і фізично загартовані.

Такими, без перебільшення, є працівники Таращанського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області, які щодня, ризикуючи власним життям, рятують сотні інших, ліквідовують пожежі, наслідки стихії. Їх самовіддана, сумлінна праця була належно пошанована під час святкового зібрання, приуроченого Міжнародному дню пожежників, який щорічно відзначається у світі 4 травня.

Представників цієї героїчної професії, що не знає вихідних та свят, вітав з цієї нагоди в.о. голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак: «Вогнеборці Служби порятунку – висококваліфіковані професіонали, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків.

Навіть у професійні свята ви не можете дозволити собі відпочивати, адже завжди перебуваєте на варті безпеки громадян. Ви ті, хто завжди на відстані дзвінка від тих, хто потребує допомоги. Скромні земляки-герої, які заслуговують на нащиріші слова вдячності за плідну та продуктивну працю».

Керівник району з гордістю підкреслив, що на адресу наших пожежників чує лише хороші слова, позитивні відгуки, тож побажав їм якнайменше тривожних викликів та якнайбільше добра, здоров’я і радості.

Щонайкращих гараздів зичила рятувальникам і помічник народного депутата України Віталія Гудзенка в Таращанському районі Леся Марченко.

Вшановуючи внесок людей, життя яких пов’язане із щоденним ризиком, двобоєм із смертельно небезпечною стихією, вона побажала винуватцям свята, аби оберігав їх Господь, а щастя і радість ніколи не переводились у їхніх родинах.

Від імені народного обранця Леся Олександрівна вручила Почесні грамоти та грошову винагороду за надскладну працю і повсякденну готовність до подвигу командирам відділення 15-ої ДПРЧ (м. Тараща) ГУ ДСНС України в Київській області, старшим прапорщикам цивільного захисту В’ячеславу Юрійовичу Куклі та Сергію Дмитровичу Шевченку, водію 15-ої ДПРЧ (м. Тараща) ГУ ДСНС України в Київській області, старшому прапорщику служби цивільного захисту Олександру Миколайовичу Нестеренку і начальнику Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області, полковнику служби цивільного захисту Миколі Івановичу Маслюку.

Після нагородження керівник також привітав своїх колег із професійним святом, подякував колективу за професіоналізм, відданість справі, здатність до самопожертви, складну і небезпечну працю на благо людей та разом із Юрієм Шостаком передав для вогнеборців новенькі комплекти тактично-форменного одягу, які придбало та презентувало до свята ТОВ «Аграрний Інвестиційний Союз» (генеральний директор – Віталій Миколайович Хоменко), яке у с. Степок займається розведенням великої рогатої худоби молочних порід.

Щирі слова вдячності адресував Микола Маслюк керівництву вищезгаданого товариства, усім господарникам району, меценатам – за їх всебічне сприяння і вагомий внесок у гідну справу – порятунок життя людей. А також – виконуючому обов’язки голови райдержадміністрації Юрію Шостаку, за підтримки якого рятувальники вперше за багато років мають дороговартісні аварійно-рятувальні інструменти – бензопилу з насадкою для проведення аварійно-рятувальних робіт, пожежні рукави та мотопомпу, які вже слугують в роботі пожежників.

Завершились урочистості традиційним моментом – їх учасники сфотографувалися на згадку про святкову подію.