Волонтери Данського Молодіжного Червоного Хреста – гості Таращанщини

Опубліковано: 11-10-2017

Починаючи з 2014 р. Товариство Червоного Хреста України реалізовує програму «Психосоціальна підтримка вразливих верств населення в Україні» за підтримки Данського Червоного Хреста в ряді регіонів країни, в тому числі й на території Таращанського району.

Днями на Таращанщину завітала  делегація волонтерів Данського Молодіжного Червоного Хреста спільно з координатором молодіжних проектів НК Товариства Червоного Хреста України Мариною Кожедуб.

Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері, волонтери обмінювались досвідом, розповідали про свою діяльність. Активно обговорювалась тема волонтерства та майбутнього молоді. Активісти Таращанщини з радістю надали інтерв'ю для колег з Данії.

Волонтери залишилися вдячні за візит та можливість поспілкуватись з цікавими людьми.