Вітання з Днем Матері виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Юрія Шостака

Опубліковано: 11-5-2018

Шановні жінки Таращанщини!

У травні, коли Природа-Мати заквітчує Землю пишним перламутровим вбранням, ми відзначаємо незвичайне свято - День Матері. Наших українських матерів завжди відрізняли надзвичайна щедрість душі, безприкладна віра і самопожертва, палка любов і велике терпіння.

Саме Ви  - вірні берегині наших родин - самовіддано й дбайливо зберігаєте  сімейне вогнище, вчите своїх нащадків добру, взаєморозумінню, моральності, національним традиціям, громадянським і патріотичним цінностям.

Символічно, що День матері і День сім'ї практично збігаються у часі. І справді, неможливо уявити повноцінну родину, де б на чільному і шанованому місці не перебувала МАТИ - невтомна трудівниця, завжди жива й надихаюча душа світу - його початок, нескінченність та його безсмертя.

Ці два свята, мабуть – найзворушливіші для кожного серця. Адже всі ми від самого народження і до смерті несемо в душі отой єдиний і неповторний образ своєї неньки, котра завжди зрозуміє, пробачить і пожаліє.

То ж дозвольте цього дня від щирого серця привітати всіх матерів зі святом!

Побажати  щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в щасливе завтра. Нехай тепло домашнього вогнища, виплекане Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, повсякчас зігріває Ваших рідних, нехай діти дарують Вам ласку і повагу, а добро, яке Ви невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею.

Нехай Матір Божа оберігає Україну та українські родини!

Низький, доземний Вам уклін, дорогі Матері!

З  повагою

виконуючий обов'язки голови Таращанської райдержадміністрації                                                       Юрій Шостак