Привітання в.о.голови райдержадміністрації Юрія Шостака з Днем місцевого самоврядування

Опубліковано: 7-12-2017

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні на органи місцевого самоврядування Таращанського району, особливо із проведенням у нашій країні процесів децентралізації та об’єднання територіальних громад, покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та міста.

І саме повна реалізація можливостей народовладдя є неодмінною умовою соціально-економічного, культурного розвитку України, як європейської демократичної, правової держави.

Переконаний, що в органах місцевого самоврядування Таращанщини працюють професійні, активні й небайдужі люди, які гідно справляються з усіма викликами.

Бажаю вам міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейних гараздів, творчих задумів та їх здійснення, впевненості і віри в майбутнє.

З повагою

виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації                                 Юрій Шостак