Вітання в.о. голови Таращанської районної державної адмністрації Юрія Шостака з Днем фізичної культури і спорту

Опубліковано: 8-9-2017

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери,

ветерани галузі, спортсмени, шанувальники

і уболівальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та Таращанщини.

Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а для цього – створити всі відповідні умови.

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Нехай для кожного жителя району і фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!

виконуючий обов'язки

голови райдержадміністрації                                                                                                              Юрій Шостак