Вітання в.о. голови райдержадміністрації Юрія Шостака з Днем Соборності України

Опубліковано: 22-1-2020

Шановні жителі Таращанщини!

22 січня 1919 року відбулася одна з найяскравіших та найочікуваніших подій української  історії. На Софіївському майдані в Києві було урочисто проголошено  Акт Злуки – об’єднання Української Народної Республіки (УНР)  і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).

День оприлюднення Універсалу Центральної Ради про проголошення єдиної самостійної української соборної держави – Української Народної Республіки – став воістину явищем всеєвропейського і всесвітньо – історичного значення й сьогодні відзначається, як День Соборності України.

Збулася мрія українського народу, до цього віками розділеного кордонами. Ця історична подія єднання далася нашому народові ціною тривалої боротьби та віри в краще спільне майбутнє. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню: Україна не роздільна держава  і ми – єдиний народ!

Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею: продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю всіх жителів Таращанського району з Днем Соборності України, зичу міцного здоров’я, щасливої долі, добробуту, родинного тепла та благополуччя.

Нехай кожен прийдешній день позначається любов’ю до рідного краю, а світлі справи згуртовують нас на благо нашої рідної Таращанщини!

З повагою,

в.о. голови Таращанської райдержадміністрації                                                            Юрій Шостак