Вітання виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Шостака З Новим роком та Різдвом Христовим!

Опубліковано: 29-12-2018

Шановні жителі району!

Щиросердечно вітаю вас з Новим 2019 роком  та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, був насичений подіями, напруженою працею, переживаннями та здобутками, збагатив нас новим досвідом,  згуртував і дав можливість для подальшої праці на благо Таращанського  району. Щиро вірю, що  Новий 2019 рік буде щедрим, успішним для  втілення всіх планів, нових творчих успіхів та принесе нам нові  звершення.

Бажаю щоб ці новорічні свята – вісники оновлення, мрій та сподівань – принесли Вам і Вашим родинам добро, мир, достаток, краще майбутнє, нехай додадуть сил, наснаги та впевненості у завтрашньому дні!

Нехай все загадане здійсниться, а  тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, нехай у Вашу домівку прийдуть святковий настрій, здоров'я та вдача.

Дякую за розуміння та співпрацю протягом 2018 року.

З найкращими побажаннями

в.о. голови Таращанської райдержадміністрації                                                            Юрій Шостак