Вітання Юрія Шостака з Новим роком та Різдвом Христовим!

Опубліковано: 29-12-2017

Шановні жителі району!

Щиросердечно вітаю вас з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, збагатив нас новим досвідом, подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку Таращанського району. Нехай Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, плідним на добрі справи, нові досягнення та перемоги.

Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, нехай у Вашу домівку прийдуть святковий настрій, здоров'я, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день, у свою щасливу зірку, яка завжди буде зігрівати Вас і надихати на гарні справи.

Дякую за розуміння та співпрацю протягом 2017 року.

З найкращими побажаннями,

в.о. голови Таращанської райдержадміністрації                                                            Юрій Шостак