Вітання Юрія Шостака з Днем працівників сільського господарства

Опубліковано: 15-11-2019

Шановні аграрії Таращанщини!

Щиро і сердечно вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства.

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаю всім сільським трудівникам Таращанщини міцного здоров’я, радості. Хай в кожній родині панують мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

З повагою  виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації                                Юрій Шостак