ВIТАННЯ ЮРIЯ ШОСТАКА З ДНЕМ ФIЗИЧНОÏ КУЛЬТУРИ I СПОРТУ

Опубліковано: 14-9-2019

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Прийміть вітання з Днем фізичної культури i спорту - святом людей, які присвятили своє життя спорту і передають цю відданість дітям і онукам, хто захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети і перемогами.
Це свято відзначається щорічно у другу суботу вересня і об'єднує під своїми знаменами людей різних вікових груп, професій і інтересів, які своєю діяльністю популяризують здоровий спосіб життя та формують здорову націю.
Висловлюю всім вам щиру вдячність за наполегливість та відданість обраній справі.
Бажаю всім міцного здоров´я, великої вдачі, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури та спорту.
Нашим спортсменам бажаю високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів району.

Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак