Вітаємо нашу землячку!

Опубліковано: 9-10-2017

8 жовтня, у столиці відбувся восьмий міжнародний Київський марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2017. Долучитися до міжнародної бігової спільноти та перевірити свої сили змогли як початківці, так і досвідчені бігуни. На Майдані Незалежності зібрались 10 тисяч бігунів з 52 країн. Цього року на старт головної дистанції (42, 195 км) вийшли майже 1200 марафонців. Це рекордна кількість учасників.

Пройшли також традиційні забіги з напівмарафону, командних естафет, дитячі забіги та забіг на дистанції 10 км, в якому взяла участь і наша землячка - Наталія Семенович (тренер Сергій Трохименко), яка в загальному заліку серед жінок посіла 2 місце програвши переможниці всього 2 сек., показавши прекрасний час 36 хв. 19 сек.

Вітаємо Наталію та її тренера з перемогою! Бажаємо подальших вдалих стартів та переможних фінішів!