Вітаємо із завершенням навчального 2019-2020 року!

Опубліковано: 29-5-2020

Шановні школярі, вчителі та батьки!

Від імені  голови Таращанської районної державної адміністрації Вадима Пасічнюка  вітаємо Вас з завершенням навчального 2019-2020 року! Сьогодні ми всі разом перегортаємо ще одну сторінку освітянського літопису. Завершується цей навчальний рік вперше нетрадиційно. Карантин вніс свої корективи. Діти й вчителі опанували елементи дистанційної форми навчання. Слова подяки висловлюємо батькам, які на собі відчули роль учителя й допомагали дітям оволодіти знаннями на відстані. Особливі слова підтримки дітям, які старанно відносилися до виконання завдань.
Висловлюємо слова вдячності вчителям за їхню щоденну нелегку та самовіданну працю. Ви доклали максимум зусиль, щоб в короткий термін опанувати нові технології і провести навчальний процес у дистанційному форматі.
Випускникам бажаємо отримати найвищі бали на зовнішньому незалежному оцінюванні їхніх знань та успіхів при вступі до вищих навчальних закладів!
Для школярів сьогоднішній день – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Вітаємо усіх з закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання та нові враження!