ВІН ЗАГИНУВ ЗА УКРАЇНУ

Опубліковано: 30-12-2016

Неоголошена війна на Сході України забрала життя ще одного нашого земляка.

28 грудня  в районі населеного пункту Троїцьке Донецької області під час виконання бойового завдання загинув  житель міста Тараща, Кабанов Сергій Леонідович. У липні 2014 року він був мобілізований до Збройних Сил України, у лютому 2015 року підписав контракт з військовою частиною В-0676, інженерно-саперного відділення, інженерно-саперного взводу. Мужньо і чесно боронив країну від ворогів  у складі окремого мотопіхотного батальйону.

Справжній воїн, громадянин і товариш, порядна та мужня людина, яка до кінця життя чесно виконувала свій обов’язок – таким  навіки залишиться Сергій Кабанов у памяті усіх, хто його знав. Таращанщина низько вклоняється світлій памяті герою та  схиляє голови в жалобі.  Висловлюємо щире співчуття близьким і рідним  загиблого, який віддав своє життя за мир і Незалежність України.

Царство йому небесне.

Світла пам’ять про мужнього захисника України назавжди збережеться в наших серцях!

Герої не вмирають!

Прощання із загиблим героєм відбудеться 31 грудня в м.Тараща.