Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак взяв участь у роботі сесії районної ради

Опубліковано: 6-9-2017

6 вересня в.о.голови райдержадміністрації Юрій Шостак взяв участь у роботі  чотирнадцятої (позачергової) сесії Таращанської районної ради. На порядок денний сесії винесено питання:

1.Про внесення змін  до  «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Таращанського району на 2017 рік».

2.Про погодження укладення  контрактів із директорами загальноосвітніх шкіл Таращанської районної ради Київської області на новий термін.

3.Про погодження  призначення на посаду директора Таращанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Таращанської районної ради Київської області.

4.Про погодження призначення на посаду директора Ріжківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»  Таращанської районної ради Київської області.

5. Про звіт редактора  про роботу Комунального підприємства Таращанської районної ради  «Редакція Таращанської районної газети «Таращанський край» за 2016 рік.

6.Про укладення контракту із редактором Комунального підприємства Таращанської районної ради «Редакція Таращанської районної газети «Таращанський край»»  Камінською Дарією Вікторівною на новий термін.

7.Про взяття на облік майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанького району.

8.Про погодження пролонгації договору оренди приміщення площею 173,8 м2 розташованого за адресою: м. Тараща, вул. Шевченка, 28 а.

9.Про погодження пролонгації договору оренди приміщення  площею 29,25 м2 в будівлі за адресою:  м. Тараща, вул. Шевченка, 28.

10.Про погодження пролонгації договору оренди приміщення площею 25,3 м2 розташованого за адресою: м. Тараща, вул. Шевченка, 28.

11.Про погодження пролонгації договору оренди приміщення площею 34,1 м2 в будівлі за адресою:     м. Тараща, вул. Шевченка, 28.

12.Про погодження пролонгації договору оренди приміщення  площею 30,5 м2 в будівлі за адресою:    м. Тараща, вул. Шевченка, 28.

13.Про погодження пролонгації договору оренди приміщення  площею 109 м2 розташованого за адресою: м. Тараща, вул. Паркова, 9.

14.Про внесення змін до рішення Таращанської районної ради від 22 грудня 2015 року №29-02 - VІІ «Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанського району частини будівлі площею 134,3 м2, яка розташована за адресою: м. Тараща, вул. Шевченка, 27».

15.Про внесення змін до рішення Таращанської районної від 23.12.2016 № 211-11-VІІ «Про структуру і штатний розпис апарату Таращанської районної ради та кошторис видатків на його утримання на 2017 рік».

За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на  сесію районної ради, прийнято відповідні рішення.