Військова служба за контрактом у Збройних Силах України - це перспектива для громадян забезпечити власне сьогодення та майбутнє

Опубліковано: 31-5-2017

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України першого року служби держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено до рівня 7000 гривень, одноразову матеріальну допомогу впродовж кожного року, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.

Звертатися в Таращанський районний військовий комісаріат за телефонами: роб.5-13-45;  моб.097-337-15-80 –  військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату Микола Васильович Рибалко.