Військова служба за контрактом у Збройних Силах України - це перспектива для громадян забезпечити власне сьогодення та майбутнє

Опубліковано: 31-10-2018

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ-СВІДОМИЙ ВИБІР КРАЩИХ на посадах рядового,сержантського складу (для військовозобовязаних та цивільних громадян)

На військову службу за контрактом у ЗС України приймаються громадяни віком від 18 до 40 років (мирний час), які пройшли професійно-психологічний  відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

У особливий період (з 17.03.2014 року по теперішній час) від 18 до 60 років.

СТРОКИ КОНТРАКТУ.

Перший контракт про проходження військової служби укладається:

з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу,- строком на 3 роки;

з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу,- строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

під час дії особливого періоду  для військовослужбовців  за їх бажанням строк проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено на строк  від 1 до 10 років, але не  більш ніж до досягнення граничного віку перебування  на військовій службі.

ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом:

особам рядового складу – від 7800 грн. та більше;

особам сержантського  і старшинського складу – від  9000 грн. та більше;

особам офіцерського складу – від  9800 грн. та більше.

Щомісячна виплата  за участь в операції ОС на лінії  зіткнення – 10000 грн. + щомісячне грошове забезпечення.

Після укладення першого контракту на проходження служби в зоні проведення операції ОС військовослужбовцям  виплачується одноразова грошова  винагорода  в таких розмірах (станом на 01.12.2017 року):

особам рядового складу  - 13600 грн.;

особам сержантського і старшинського складу – 15300 грн.;

особам офіцерського складу  - 17000 грн.

БЕЗКОШТОВНА  ВИЩА ОСВІТА.

Після продовження першого контракту – право отримати  вищу освіту  заочно   ( без  відриву від служби) за рахунок держави.

РОЗМІР ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

Значно вищий , ніж у цивільному секторі  розмір пенсійного забезпечення, та можливість його отримання за вислугою 25 років служби а не при досягненні  пенсійного віку.

Звертатися в Таращанський районний військовий комісаріат за телефонами: роб.5-13-45;  моб.097-337-15-80 –  військовий комісар Таращанського районного військового комісаріату Микола Васильович Рибалко.