Вигоди роботодавцям від співпраці з службою зайнятості

Опубліковано: 12-2-2019

Одним з найголовніших напрямів у роботі державної служби зайнятості є співпраця з роботодавцями. Не випадково для служби зайнятості роботодавець – це клієнт номер один. Нині переважна більшість підприємств району стали постійними клієнтами та соціальними партнерами служби.

Важливим законодавчим введенням є стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць у пріоритетних галузях економіки. Так, суб’єкт малого підприємництва, який створює нові робочі місця та працевлаштовує на них безробітних на два роки, протягом року може отримувати щомісячну компенсацію в розмірі єдиного внеску. Також Законом України «Про зайнятість населення» передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, зокрема молоді, жінок, які мають дітей віком до 6-ти років, осіб віком понад 50 років та інших вразливих категорій громадян, шляхом виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу.

Однак, щоб стимулювати роботодавців на створення нових робочих місць, до них потрібно вчасно та якісно доносити інформацію про економічну вигоду та соціальну значимість офіційного працевлаштування безробітних громадян. Саме цим займаються фахівці Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості під час особистих зустрічей з роботодавцями, на семінарах і інформаційних заходах та у засобах масової інформації.