Відзначили Всесвітній День волонтера та День Збройних сил України

Опубліковано: 5-12-2017

5 грудня — Всесвітній День волонтера, 6 грудня в Україні відзначається День Збройних сил України свята, які сьогодні неподільні. Тож, святкова зустріч з нагоди подвійного свята відбулася сьогодні у Таращанській дитячій музичній школі й зібрала разом волонтерів, військових, учасників війни на сході, ветеранів війни, громадських активістів, які у різний спосіб допомагають Збройним Силам України.

Під час заходу ведуча свята, головний редактор районної газети «Таращанський край» Дарія Камінська, намагалася провести паралелі між двома календарними датами, не втомлюючись дякувати «людям, з яких починається Україна за те, що вони є в нашому сьогоденні». Урочистості з нагоди Всесвітнього дня волонтера та Дня Збройних Сил України відвідали виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак, голова районної ради Людмила Урожай, міський голова Валерій Велієв, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Андрусенко, та багато інших.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців.

Безперечно, міць української держави у єдності армії та народу. Тож, під час заходу звучали вітання від  військового комісара Таращанського районного військового комісаріату Миколи Рибалка.

Для присутніх в залі підготували як і завжди хороший концерт, родзинкою якого стали виступи справжніх патріотів своєї країни – нинішньої молоді,  яка брала активну участь у Революції Гідності, допомагає і підтримує нашу армію спочатку війни на Сході.

Також в ході заходу виступили волонтери Таращанського  району: Валерій Іонов, Олександр Шкарівський, Валерій Романюк.

Захід супроводжувався концертними номерами  патріотичної тематики у виконанні викладачів та учнів дитячої музичної школи. Особливої врочистості  святу додав виступ творчого гурту – патріотичної пісні «Побратими».

На знак пам'яті і пошани славних синів Збройних Сил України, які поклали життя за свободу і незалежність України до підніжжя Меморіалу Слави, пам'ятних  знаків воїнам-афганцям, воїнам-прикордонникам  та Героям Небесної Сотні покладено квіти.

/>