Відзначили День захисника Украïни

Опубліковано: 11-10-2019

14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та державне свято - День захисника України.
З цiєï нагоди 10 жовтня у районному будинку культури відбувся святковий концерт «Тепло сердець – солдатам України». Цього дня в залі зібралися керівники району та міста, делегації трудових колективів, представники громадськості, наше молодше покоління, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність.
Своï музичнi привiтання присутнiм подарували Яна та Надiя Присяжнюк, Анна Переберiй, творчий гурт патрiотичноï пiснi «Побратими», працівники будинку культури та iншi.
Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та віри у мир на нашій землі.