ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Опубліковано: 15-11-2019

15 листопада у приміщенні Таращанського державного технічного та економіко-правового колледжу відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства району.

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність із сільським господарством привітали голова Таращанської районної ради Людмила Урожай та заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Злочевський, вони подякували трудівникам району, відзначили основні досягнення аграрного сектору району у 2019 році, а також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва Таращанського району та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства спільними грамотами Таращанської районної державної адміністрації, Таращанської районної ради та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації нагородили кращих представників даної сфери.

Працівників сільського господарства із професійним святом привітав і депутат Київської обласної ради Микола Фурдичка, який крім привітань, окремим представникам галузі вручив відзнаки та грошові винагороди.

Упродовж заходу аграріям нашого краю своє мистецтво дарували учасники художньої самодіяльності району та творча група «Колоритми».