Відзначили День працівників сільського господарства

Опубліковано: 19-11-2018

16 листопада в актовому залі Таращанського районного Будинку культури, аби подякувати трударям  за  хліб  на  столах,  за самовіддану працю і вірність обраній справі зібралося чимало люду. Це і очільники району,  і сільські голови,  і керівники організацій та установ району,  керівники промислових та сільськогосподарських підприємств, а також мешканці та гості міста.

Завітали на свято і поважні гості: депутат Київської обласної ради Микола Фурдичка, помічник-консультант народного депутата України Віталія Гудзенка – Євгеній Гудзенко, голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Перед початком концерту у фойє Будинку культури для  усіх, хто прийшов на свято, було презентувано виставку короваїв. Самі ж урочистості розпочались із документального фільму, у якому розповідалося про родючі землі та зачаровуючі краєвиди Таращанщини, відмічено цьогорічні здобутки аграріїв району.

Далі, на сцену було запрошено голову Таращанської районної ради Людмилу Урожай та заступника начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павла Злочевського, які привітали присутніх зі святом, подякували працівникам сільського господарства, відзначили основні досягнення аграрного сектору району у 2018 році, а також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва Таращанського району та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства нагородили кращих представників даної сфери.

Привітали трударів і почесні гості свята, які  нагородили подяками та грошовими преміями  окремих працівників сільського господарства.

Гарний настрій та святкову атмосферу на святі підтримували виступи  вихованці ЦТДЮ «Веселка», художніх колективів району та народних колективів РБК.