Відзначили День Конституції України

Опубліковано: 28-6-2019

Сьогодні на площі Незалежності біля Таращанського районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 23-ї річниці Конституції України за участі виконуючого обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації Юрія Шостака, голови Таращанської районної ради Людмили Урожай, керівника апарату Таращанської районної державної адміністрації Ірини Андрусенко, міського голови м.Тараща Валерія Велієва, заступника міського голови м.Тараща Вадима Левицького, помічника народного депутата України Віталія Гудзенка Людмили Веряскіної та помічника народного депутата України Віталія Гудзенка в Таращанському районі Лесі Марченко, сільських голів, делегацій трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадськості.

Святкування розпочалося з церемонії підняття Державного прапора України. Синьо-жовтий стяг підняли під виконання Державного гімну України. Право підняти синьо-жовтий стяг цьогоріч було надано учениці 9 класу Таращанської ЗОШ І-III ступенів №2, учасниці Всеукраїнських учнівських олімпіад Крістіні Слободян та учню 9 класу Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» - ЗОШ І ступеня, юному доброчинцю, який бере активну участь у волонтерській діяльності Олександру Переляку.

Зі словами вітань до присутніх від керівництва району та міста звернулась голова Таращанської районної ради Людмила Урожай. Вона побажала учасникам заходу знати та поважати Конституцію своєї держави, гордитися тим, що ми - українці і робити все для того, щоб національність «Українець» звучала гордо в усьому світі.

За особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності, активну громадську позицію, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Конституції України голова районної ради вручила Подяку Київської обласної державної адміністрації Плосківському сільському голові Сергію Плуговенку.

З найбільшим державним святом всіх присутніх привітала й помічник Народного депутата України Віталія Гудзенка Людмила Веряскіна. Також, вона нагородила Почесними грамотами Верховної Ради України жителів Таращанщини.

В рамках заходу відбулося урочисте вручення паспортів громадянина України особам, які досягли чотирнадцятирічного віку.

На завершення заходу юні таращани, які сьогодні отримали паспорт громадянина України, поклали до підніжжя пам’ятника великому генію українського народу Тарасу Григоровичу Шевченку корзину квітів.

Крім того, з нагоди Дня Конституції України, за сприяння Народного депутата України ​Віталія Гудзенка, сьогодні відбувся святковий концерт. Свої виступи глядачам подарували заслужена артистка України Олена Білоконь, Гурт "Будьмо", заслужений артист України Дмитро Андрієць та гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».