Відзначили День Конституції України

Опубліковано: 28-6-2018

День Конституції – це свято нашої державності, що символізує незалежність України до демократичного світу, вшанування прав і свобод кожного громадянина, адже гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної натхненної праці, спрямованої на добробут, процвітання та благо незалежної держави.

28 червня таращани разом з усією країною відсвяткували 22-гу річницю Конституції України. Заходи, присвячені цій визначній даті, що відбулися на площі Незалежності  біля Таращанського районного Будинку культури, розпочалися з підняття синьо-жовтого прапору України.

З вітальним словом до присутніх звернулися виконуючий обов’язки голови райдержадмінстрації Юрій Шостак, голова районної ради Людмила Урожай та міський голова Валерій Велієв.

З нагоди державного свята відбулось урочисте вручення паспортів громадянина України особам, які досягли чотирнадцятирічного віку.

Святкову атмосферу заходу доповнили танцювальні колективи «Краплинки» та «Світоч».